Księżniczka Madeleine z wizytą w szpitalu

2021/08/10

Foto: Pelle T Nilsson/Min Stora Dag


Rodzina królewska jest już w Sztokholmie, gdzie w najbliższy weekend odbędzie się chrzest najmłodszego członka królewskiej rodziny, księcia Juliana. Dzisiaj pierwsze oficjalne spotkanie odbyła księżniczka Madeleine. Księżniczka udała się z wizytą do szpitala dziecięcego imienia Astrid Lindgren w szpitalu Karolinska. Spotkanie odbyło się w ramach patronatu nad Min Stora Dag. Madeleine rozpoczęła swoją wizytę od rozmowy z Jennifer McShane, sekretarz generalną Min Stora Dag i Svante Norgren, dyrektorem Szpitala Dziecięcego im. Astrid Lindgren, aby uzyskać informacje dotyczące najnowszych osiągnięć Min Stora Dag i bliskiej współpracy z opieką zdrowotną. Księżniczka spotkała się również z małymi pacjentami szpitala przy okazji terapii zabawą. Podczas zajęć na świeżym powietrzu dzieci mogły porozmawiać z Madeleine  budować z klocków lego i wspólnie rysować.

8 komentarzy

 1. Super! Lubię takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Madeleine wygląda cudownie i super ją wreszcie zobaczyć. Widać, że ma super podejście i uwielbia dzieci, a one były przeszczęśliwe, bo mogły spotkać księżniczkę.

  https://mybritishroylas.blogspot.com/2021/08/ewolucja-stylu-krolowej-elzbiety-lata-40.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Madeleine miała też spotkanie z Emmą Pernald, ale tego napiszesz ze względu na tę kobietę z którą ożenił się Carl Philip

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal nie rozumiem twoich złośliwości wobec Sofii. Gdy ja obroniłam, zaczęłaś wypisywać głupoty na moim blogu, co jest naprawdę niedojrzałe. Marlena mogła nie doczytać, że Maddie spotkała się z Emmą..

   Usuń
  2. Po pierwsze - ta kobieta to JKW księżna Sofia.
   Po drugie - nie rozumiem skąd atak na autorkę bloga. Czytam go go wielu lat i wszystkie informacje na temat SRK są zawsze rzetelne i obiektywne

   Usuń
 4. Wspaniała wizyta, księżniczka Madeleine wygląda pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie wreszcie zobaczyć na takim publicznym wyjściu księżniczkę Madeleine, ale już w ogóle członka srk, bo bardzo mało ich mieli w tym roku.
  Stylizacja skromna i elegancka, spódnicę już widzieliśmy.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.