Księżniczka Madeleine z wizytą w szpitalu

2021/08/10

Foto: Pelle T Nilsson/Min Stora Dag


Rodzina królewska jest już w Sztokholmie, gdzie w najbliższy weekend odbędzie się chrzest najmłodszego członka królewskiej rodziny, księcia Juliana. Dzisiaj pierwsze oficjalne spotkanie odbyła księżniczka Madeleine. Księżniczka udała się z wizytą do szpitala dziecięcego imienia Astrid Lindgren w szpitalu Karolinska. Spotkanie odbyło się w ramach patronatu nad Min Stora Dag. Madeleine rozpoczęła swoją wizytę od rozmowy z Jennifer McShane, sekretarz generalną Min Stora Dag i Svante Norgren, dyrektorem Szpitala Dziecięcego im. Astrid Lindgren, aby uzyskać informacje dotyczące najnowszych osiągnięć Min Stora Dag i bliskiej współpracy z opieką zdrowotną. Księżniczka spotkała się również z małymi pacjentami szpitala przy okazji terapii zabawą. Podczas zajęć na świeżym powietrzu dzieci mogły porozmawiać z Madeleine  budować z klocków lego i wspólnie rysować.

7 komentarzy

 1. Super! Lubię takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Madeleine wygląda cudownie i super ją wreszcie zobaczyć. Widać, że ma super podejście i uwielbia dzieci, a one były przeszczęśliwe, bo mogły spotkać księżniczkę.

  https://mybritishroylas.blogspot.com/2021/08/ewolucja-stylu-krolowej-elzbiety-lata-40.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Madeleine miała też spotkanie z Emmą Pernald, ale tego napiszesz ze względu na tę kobietę z którą ożenił się Carl Philip

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze - ta kobieta to JKW księżna Sofia.
   Po drugie - nie rozumiem skąd atak na autorkę bloga. Czytam go go wielu lat i wszystkie informacje na temat SRK są zawsze rzetelne i obiektywne

   Usuń
 4. Wspaniała wizyta, księżniczka Madeleine wygląda pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie wreszcie zobaczyć na takim publicznym wyjściu księżniczkę Madeleine, ale już w ogóle członka srk, bo bardzo mało ich mieli w tym roku.
  Stylizacja skromna i elegancka, spódnicę już widzieliśmy.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.