Co nowego u Szwedzkiej Rodziny Królewskiej?

2015/07/06

Embed from Getty Images

Jak się okazuje para królewska, księżniczka Victoria z mężem i córeczką oraz księżniczka Madeleine z dziećmi są już na Olandii. Nic nie wiadomo o obecności Chrisa, możliwe, że dołączy do rodziny późnej, na krótko przed urodzinami szwagierki. 

Co ciekawe, informacje o 3 tygodniowym miesiącu miodowym Carla i Sofii są błędne. Jak się okazuje para książeca nie wróciła jeszcze do Szwecji. Z najnowszych doniesień wynika, że do domu wrócą na krótko przed 14 lipca.

Kilka dni temu para królewska otworzyła ogrody Sollidenslott. Przy okazji królowa pochwaliła się najnowszym członkiem rodziny i wychwalała starsze wnuczki. 
Silvia przyznała, że Nicolas juz trochę urósł i wspaniale jest widzieć go codziennie i zauważać jak się rozwija. Estelle i Leonore są nim zachwycone i bardzo o niego dbają. 
Król przyznał także, że wspaniale jest być znowu w Solliden z rodziną. 

Już za osiem dni 38 urodziny księżniczki Victorii! Tego dnia o 11.00 rano solenizantka wraz z mężem, córeczką i rodzicami przyjmie gratulacje od przybyłych na miejsce Szwedów i turystów. Z kolei o 18.00 cała rodzina zbierze się na koncercie na cześć Victorii. Będzie to pierwsza (oficjalna) okazja do zobaczenia nowożeńców i księżniczki Madeleine po porodzie.

Ciekawe czy w tym roku pogoda dopisze? Szczerze przyznam, że chciałabym zobaczyć ponownie zmagania króla z płaszczem przeciwdeszczowym :)

Już teraz zapraszam Was na
specjalną relację z tego dnia! Z kolei jutro w samo południe mała niespodzianka związana z księżniczką Madeleine. 

13 komentarzy

 1. Dlaczego Victoria i Silvia są ubrane w ten szwedzki strój a Madeleine nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie nie wiadomo, nie jest to okazję, która wymaga takie stroju. Coś mi się wydaje, że nie przepada za tym (lokalnym) strojem ludowym. Nosiła go tylko jako dziecko, Victoria i królowa robią to tradycyjnie od lat. Ciekawe, jak będzie ubrana w tym roku i czy Sofia zdecyduje się założyć strój ludowy. Możliwe, że jeśli Sofia się tak ubierze to Madeleine również, chociaż szczerze w to wątpię :)

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że w tym miesiącu zobaczymy Nicolasa. Może ukażą się oficjalne zdjęcia, byłoby super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie mogę się doczekać zdjęć Księżniczki Madeleine z rodziną mam nadzieję że opublikują zdjęcie małego księcia Nicolasa z księżniczkami Leonore i Estelle.Nie mam nic przeciwko temu że księżniczka Madeleine na Urodzinach księżniczki Victorii nie jest w stroju narodowym lubię jak mogę zobaczyć stylizację jaką nam zaprezentuje.

   Usuń
  2. Wystarczyłoby nawet zdjęcie takie jak w ubiegłym roku - całej rodziny. Chciałabym jeszcze zobaczyć parę Królewska z wnukami.

   Usuń
  3. Rodzinne zdjęcie z pewnością zobaczymy pod koniec grudnia. Wtedy (co roku) rodzina królewska publikuje takie zdjęcie :)

   Usuń
 3. Marlenko jutro jadę do Szwecji i chcę się z Tobą szybko skontaktować, jeśli możesz szybko odpisz mi na maila bo chcę Ci przywieść małe co nieco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy bym nie powiedziała, że Victoria za kilka dni kończy 38 lat!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie co myślisz o Marcie , która prowadzi bloga o księżnej Kate ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od prawie roku nie czytam jej bloga, więc nie będę wyrażać swojego zdania na jej temat, nie mam nawet co powiedzieć.

   Usuń
  2. Boże, a co to w ogóle za pytanie? :O
   Victoria ma 38 lat?! W życiu bym nie pomyślała ;)

   Usuń
 6. http://ksieznamonako.blogspot.com/2015/07/sesja-dla-magazynu-hello-wiecej.html

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.