Test wiedzy o Szwedzkich Księżniczkach - wygraj książkę Sekrety Księżniczki

2016/09/11


Witajcie! Dzisiaj nadszedł czas na konkurs. Jako, że zbliżamy się do 2 milionów wyświetleń z pewnością zdążyliście już poznać Szwedzką Rodzinę Królewską a przede wszystkim Victorię, Sofię i Madeleine. Dla pewności dzisiaj to sprawdzimy z specjalnym teście złożonym z 14 pytań.

1. Dokąd udała się Victoria po napisaniu 30 listów do przyszłego męża, księcia Daniela?
2. Kiedy i gdzie Sofia po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się u boku Carla Philipa?
3. Jak wabił się piesek Madeleine, jakiej był rasy, od kogo go dostała, w którym roku go pożegnała i dlaczego?
4. Kto wykonał pierwszą sesję księcia Alexandra?
5. W podróży do jakiego kraju Estelle po raz pierwszy towarzyszyła rodzicom? W którym to było roku?
6. Jakie studia ukończyła księżniczka Madeleine?
7. Jak nazywa się najlepsza przyjaciółka księżniczki Victorii, która mogła być jej świadkiem na ślubie? Czym się zajmuje?
8. Jak nazywał się ślimak, którym podczas wakacji w Solliden zajmowała się Victoria, Madeleine i Carl Philip?
9. Jakiego zespołu fanką była Madeleine jako nastolatka?
10. Jaki prezent zrobiła mężowi księżna Sofia w dniu ślubu?
11. Wymień imiona rodzeństwa Daniela, Sofii i Christophera. Które z sióstr Christophera są dziećmi jego mamy, a które taty?
12. Czego instruktorką jest księżna Sofia?
13. Ile siostrzenic ma książę Daniel? Jak mają ma imię?
14. Gdzie urodziła się księżniczka Leonore i jakie ma obywatelstwo?

Swoje odpowiedzi możecie wysyłać do środy 14 września do godziny 20:00 na adres ksiezniczka_blog@interia.pl W temacie maila należy wpisać "Test wiedzy". W mailu musi znaleźć się imię i nazwisko bądź pseudonim osoby biorącej udział w konkursie.

Książkę wygra ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie pytania. Jeśli nikt nie udzieli poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania wygra ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na największą ilość pytań. Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie na blogu, wystarczy wykorzystać wyszukiwarkę i archiwum bloga.

Uwaga będę wysyłać potwierdzenia otrzymania odpowiedzi w formie wiadomości zwrotnej. Nie oznacza to jednak, że od razu sprawdzam Wasze odpowiedzi. Nie zrobię tego, aż do środy do godziny 20:00, tak więc nie dopytujcie czy jest już praca, która zwyciężyła, ani jak dużo ich już nadeszło, bo to nie ma znaczenia. Równie dobrze 1 mail może zabierać poprawne odpowiedzi jak i 100.

Ponadto każda osoba może wysłać tylko jeden mail z odpowiedziami. Tylko pierwszy będzie uznawany w konkursie w razie nadesłania wiecej niż jednego. Także nie uznaje poprawek w kolejnych mailach.

Tak więc nic więcej tylko życzę powodzenia!

6 komentarzy

 1. Marleno a nie można by zrobić konkursu nie na wiedzę, ale np napisać jakieś opowiadanie albo opinie albo esej(oczywiście dotyczacy srk) i najlepsze opublikować na blogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może następnym razem. Jak widać podjęłam decyzję co do tematu konkursu i nie mam go zamiaru zmieniać w takim momencie. Na blogu pojawiły się już konkursy "banalne" typu losowanie, teraz nadszedł czas na coś trudniejszego :) pytania zostały starannie dobrane, tak jak napisałam wszystko znajdziecie na blogu.

   Usuń
 2. Swietny pomysł na konkurs bardzo mi się podoba, ale jak zawsze ktoś musi narzekać, ehh :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super konkurs! Jak zawsze jesteś najlepsza!

  OdpowiedzUsuń
 4. Konkurs świetny, a wiadomość wysłana :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny konkurs, pytania nie są trudne, wystarczy trochę się wysilić :) Ja już odp wysłałam, wszystko znalazłam na blogu :)
  Powodzenia życzę wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.