Książę Carl Philip i księżna Sofia na Costa del Sol

2017/11/04


Rodzina królewska, tak jak i wszyscy w Szwecji, cieszą się krótkim urlopem. Już wcześniej informowano o tym, że para królewska spędzi czas w Anglii z księżniczką Madeleine i jej rodziną. Wczoraj wieczorem pojawiły się informacje na temat urlopu księcia Carla Philipa i księżnej Sofii oraz ich dzieci. 

Książęca rodzina udała się do Costa del Sol w Hiszpanii. W tym tygodniu małżonkowie złożyli wizytę w szwedzkim kościele i spotkała się z Ojcem Michaelem. Na oficjalnej stronie kościoła pojawiła się oficjalna informacja na ten temat z podziękowaniami dla Szwedzkiej  Rodziny Królewskiej za autentyczne zainteresowanie działalnością szwedzkiego kościoła w kraju i poza jego granicami. Książęca rodzina z pewnością cieszy się pobytem w Andaluzji, Costa del Sol to znany kierunek turystyczny również dla nas w Polsce.

Sofia miała na sobie nową sukienkę od Victorii Chan. 

9 komentarzy

 1. Cudownie,że łączą wypoczynek z promocją dla kraju.
  Szkoda,że u nas nikt nie pomyślał,że przydałaby się przerwa jesienna: (
  Piękna,dopasowana sukienka. Leży jej idealnie. Liczę na powtórkę w pełnej wersji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia jak po pierwszej ciąży ma spory biust, a na zdjęciu wyszła ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie byłoby zobaczyć sukienkę w całości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj widać więcej sukienki: http://4.bp.blogspot.com/-J1pJTXRH0xk/Wf8pJwZfC-I/AAAAAAAFT6E/AkO40aiCPREJ_gfKdk43WTGrJMLrDETNgCK4BGAYYCw/s1600/Capture%2Bd%25E2%2580%2599e%25CC%2581cran%2B2017-11-05%2Ba%25CC%2580%2B16.06.25.png

   Usuń
 4. Książęca para rzeczywiście świetnie łączy wolny czas z promocją dla swojego kraju. Księżna wygląda pięknie w tej sukience.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze ,że spotkali się z księdzem na wakacjach.Jeśli chodzi o stylizację Sofii to bardzo źle dobrała sukienkę która nie jest brzydka ale po prostu zaciasna dla matki karmiącej wystarczy spojrzeć jak na rękawach się ciągnie i marszczy a na biodrach odznacza się bielizna.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdaję sobie sprawę, że Sofia w niedługim czasie urodziła dwójkę dzieci, ale ciężko jest Jej wrócić do dawnej figury. Jest teraz grubsza, ale moim zdaniem dobrze Jej w tym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Koło kogo siedziała Sofia na chrzcie Leonore?
  Wiesz kim jest ten starszy pan i chłopiec?
  https://www.youtube.com/watch?v=zohBnqYTGCE

  W kogo wierzą Szwedzi co to za wyznanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starszy pan to książę Andreas Saxe-Coburg und Gotha (ojciec chrzestny księżniczki Madeleine i zarazem kuzyn króla), chłopiec to najprawdopodobniej wnuk jednego z braci królowej.

   Szwedzi są luteranami.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.