Pierwsze oficjalne zdjęcie całej rodziny królewskiej

2014/12/30Dzisiaj dwór królewski wydał nowe, a zarazem pierwsze, oficjalne zdjęcie całej rodziny królewskiej przy okazji zbliżającego się Nowego Roku, z najlepszymi życzeniami.
Zostało ono wykonane 14 lipca nie długo po zakończeniu oficjalnych uroczystości związanych z 37 urodzinami Victorii. A dokładnie zaraz po przyjeździe Carla, Sofii, Madde, Chris'a i Leonore do Solliden. Zdjęcia z Ich przyjazdu do letniej rezydencji (na których możemy zobaczyć Sofię w tej sukience i Chris'a również ubranego w ten sam garnitur) publikowałam tutaj w sierpniu.Osobiście przypuszczam, że pisząc do rodziny królewskiej w odpowiedzi będziemy mogli otrzymać to zdjęcie. Tak było w przeciągu ostatni lat z ostatnimi rodzinnymi fotografiami, powyżej widzimy zdjęcie wykonane w lecie 2011 roku, które jeszcze na początku tego roku mogliśmy otrzymać od rodziny królewskiej. Poniżej fotografia wykonana zimą 2012 roku.Tutaj również zdjęcie wykonane w lecie 2012 roku, ta fotografia została jedynie opublikowana na facebook'u dworu królewskiego.Ja dzisiaj wysyłałam kolejny list to rodziny królewskiej i poprosiłam o kilka starszych i nowych kilka zdjęć rodziny, mam nadzieję, że w odpowiedzi dostanę również tą nową fotografię :)

Skandynawskie: Szwecja: Royals Pocztówki z Estelle

Wybaczcie nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem pocztówki z Haga Palace od Naszej rodziny książęcej :)W letniej rezydencji rodziny królewskiej na Olandii wykonywano bardzo dużo oficjalnych, rodzinnych zdjęć, do moich ulubionych należą te wykonane jeszcze w dzieciństwie Victorii, Carla i Madeleine, chociażby powyższa kartka z 1987 roku.Powyżej fotografia wykonana w Swedish National Museum w Sztokholmie w 1998 roku. Poniżej zdjęcie wykonane w 2003 roku z okazji 60 urodzin królowej Silvii.

The Swedish royal family - from left, Prince Carl-Philip, Princess Madeleine, Queen Silvia, King Carl XVI Gustaf and Crown Princess Victoria - pose on the 60th birthday of the queen at the Royal Palace in Stockholm in 2003.Powyżej pocztówka z 2006 roku.  Pod spodem rodzinna fotografia na tle Zamku Królewskiego.

Zdjęcie księcia Karola Filipa, królowa Sylwia, księżniczka Madeleine, króla Karola XVI Gustawa Księżniczka Victoria Crown

Poniżej kolejna kartka, która można było otrzymać od rodziny królewskiej, zrobiona podczas letnich wakacji.Zawsze podczas Święta Narodowego rodzina królewska pozuje do oficjalnej fotografii. Panie mają na sobie stroje narodowe, późnej zdjęcia już jako pocztówki można zakupić niemal w każdym Szwedzkim sklepie z pamiątkami.Powyżej tegoroczne zdjęcie. Poniżej wykonane w 2013 roku z Estelle w stroju ludowym.Poniżej fotografia podjęta 6 czerwca, trzynaście dni przed ślubem Victorii i Daniela w 2010 roku.Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tymi zdjęciami :) Późnym popołudniem zapraszam na głosowanie na stylizacje lipca i grudnia, a już jutro ankieta w której wybierzemy stylizację roku. 

10 komentarzy

 1. U Madeleine i Victorii za dużo photoshopu albo mi się wydaje

  OdpowiedzUsuń
 2. to zdjęcie jest na prawdę urocze, ale odnoszę wrażenie, że graficy popłynęli z retuszem Madeleine.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście z dużo photoshopu zwłaszcza u Madeleine :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcie. Fajnie, że jest na nim Sofia, chociaż formalnie jeszcze nie należy do rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tak patrzę na Sofie to retuszu nie żałowali.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się zdjęcie podoba. Niestety takie zdjęcia mają to do siebie, że są mocno "podrasowane".

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem piękne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może i zdjęcia wyretuszowane, ale każde z nich jest śliczne.:) Madeleine ma świetnie ułożone włosy na 2 pierwszych fotkach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę przyznać,że wszystkie zdjęcia mają swój urok:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładne są te zdjęcia ale tak samo jak te z Danii mają za dużo fotoshopa!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.