Rodzina na spacerze + Victoria na urodzinach przyjaciółki + życzenia Wielkanocne

2017/04/14


W zeszłym tygodniu Victoria i Daniel z dziećmi zostali rozpoznani podczas spaceru w Parku Haga. Tradycyjne Victoria serdecznie przywitała się i stanęła na krótką rozmowę z Fanami, których już z daleka pozdrawiała uśmiechem. 


Photos source: Terry.keeton

***W najnowszym numerze Svensk Damtidning pojawiło się nowe zdjęcie Victorii z urodzin jednej z największych przyjaciółek księżniczki, Caroline "Kling" Dinkelspiel.


Przyjęcie odbyło się na Östermalm w Sztokholmie, nie podano jednak dokładnej daty. Caroline miała swoje urodziny w styczniu, zaledwie kilka dni po pogrzebie teścia Ulfa Dinkelspiel. W związku z tym przyjęcie odbyło się najprawdopodobniej w marcu bądź na początku kwietnia. Dress Code na przyjęciu miał umożliwić gościom świetną zabawę do hitów granych przez DJ.


Na kwiecień księżniczka Victoria ma zaplanowane wizyty w Japonii i Holandii, pojawiły się również plotki o lipcowej wizycie w Finlandii. Nie wiadomo jednak czy Victoria przyjmie zaproszenie do uczestnictwa w SuomiAreena, jako, że odbędzie się ono w dniach 10-14 lipca. 

SuomiAreena to forum debat publicznych, które odbywa się w lipcu każdego roku. W tym roku zbiega się to z setną rocznicą uznania Finlandii za niezależny kraj. Debaty organizowane są przez największy fiński komercyjny koncern badawczy MTV i miasto Pori. SuomiAreena odbywa się w tym samym czasie co najstarszy festiwal jezzowy w Europie, Pori Jazz. Dzięki temu goście mogą cieszyć się dyskusją w ciągu dnia i wieczorami muzycznymi. Z okazji obchodów ogłoszenia 100-lecia niepodległości Finlandii zaproszono wielu gości wysokiej rangi, w tym księżniczkę Victorię. Na razie organizatorzy nie otrzymali informacji zwrotnej z dworu królewskiego w Szwecji. Nie zapominajmy, że w tym czasie rodzina królewska jest już na wakacjach, a debaty zbiegną się w czasie z 40 urodzinami Victorii.

Aby zapoznać się z planami rodziny królewskiej na najbliższe tygodnie zajrzyjcie do agendy królewskiej na blogu, znalazło się tam nawet coś dla księżniczki Madeleine!
Wesołych Świąt Wielkanocnych, 

pokoju ducha, wiary w Boga i w ludzi. 

Umiejętności dostrzegania piękna tego świata i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości!


Marlena

Zapraszam już w niedzielę wieczorem na pierwszy post gościnny! Bardzo się cieszę, bo już dwa czekają na publikację, jeśli również chcecie coś napisać w ramach postu gościnnego zajrzyjcie do zakładki o tym tytule w menu głównym!

16 komentarzy

 1. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  księżniczka Victoria prezentowała się pięknie podczas urodzin swojej przyjaciółki.
  Życzę autorce bloga zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt oraz mokrego Dyngusa:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również zycze wesołych świąt.
  Marleno czy palac odpowiada na zczenia urodzinowe dla Krola i ksiecia Alexandra? Jesli tak, to w jakiej formie? Zdjecia? I ile sie przecietnie czeka ? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwór raczej odpowiada na takie życzenia, myślę,,że tak do dwóch i pół miesiąca, ale to naprawdę różnie, zależy od ilości listów ;)

   Usuń
 5. No cóż Maddie się zbytnio nie wyszła w obowiązkach jako księżniczka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo,że Madeleine nie lubi wystąpień publicznych ale to nie znaczy,że siedzi w domu i nic nie robi z tego co wiem to dużo pracuje za biurkiem nad różnymi projektami pozwalając innym bywać na świeczniku.DW:)

   Usuń
 6. Będzie jakiś post podsumowujący pierwszy rok życia Aleksandra? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Radosnego Alleluja !!!DW

  OdpowiedzUsuń
 8. Victoria jak zawsze prezentuje się świetnie w każdej sytuacji.:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.