Książę Alexander chodzi do żłobka? + więcej

2017/06/17

 Erika Gerdemark / kungahuset
Jak donosi szwedzki magazyn plotkarski Hänt i Veckan książę Alexander od niedawna chodzi do żłobka. Jeśli wierzyć doniesieniom z artykułu mały książę, znany wśród opiekunów i innych dzieci jako "Alex", przychodzi do placówki na Östermalm razem z mamą raz w tygodniu, głównie w środy.

Mattias Edwall / kungahuset

Z kolei wiarygodne źródła podają, że w czwartek księżna Sofia uczestniczyła w konfirmacji swojej chrześnicy, Tiary Larsson, w Älfdalen. To właśnie dlatego nie mogła pojawić się na Polar Music Prize.


Jak podaje Svensk Damtidning książęca para zawiesiła w swoim domu odlew rączki i stópki swojego synka! Sofia i Carl Philip zdecydowali się zamówić profesjonalny odlew z gipsu z imieniem małego księcia, który dotarł do książęcej rezydencji kilka dni temu.

W najnowszym numerze "Życia na gorąco" znajdziecie ciekawy artykuł o księżniczce Victorii.

5 komentarzy

 1. Mojej kuzynce też chcieliśmy zrobić taki odlew na pierwsze urodziny, ale tak wierzgała rękami i nogami, że nic z tego nie wyszło ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie brzmi to "mały książę" ☺ śliczny z niego chłopczyk ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym odlewem to słodki pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogła byś zrobić jakiś post o Chisie czym się interesuje czy ma rodzeństwo, jeżeli ma to czym się zajmują i trochę o jego rodzicach?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe ile z tego to prawda:)
  To dobrze,że uczestniczyła w konfirmacji chrześnicy nie przekładając tego nad obowiązki. Na Polar Music Prize jeszcze nie raz się pojawi.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.