Księżniczka Victoria i książę Daniel w Järfälla, Książę Carl Philip otworzył bramy Zamku Królewskiego i więcej

2017/06/06Książęca para przybyła w południe do Järfälla. Tam wezmą udział w obchodach Dnia Narodowego. W Görväln obejrzą koncert muzyki ludowej, a księżniczka wręczy szwedzkie obywatelstwa.


O 10.00 książę otworzył bramy Zamku Królewskiego. Carl Philip pojawił się sam u bram królewskiej rezydencji, aby zaprosić wszystkich na Zamek. W tym roku nie towarzyszyli mu żona i synek, o których obecności spekulowano od kilku dni.


Około godziny 11.00 para królewska przybyła do Kosta Boda w Ekeberga, w księstwie Smaland, aby wziąć udział w uroczystościach z okazji 275 lecia otwarcia huty oaz otworzą wystawę zorganizowana z okazji jubileuszu.

W południe zobaczymy księżniczkę Victorie i księcia Daniela na ceremonii wręczenia obywatelstw. Wszelkie informacje z uroczystości w ciągu dnia zajdziecie w tym poście. O 17:40 zapraszam na LIVE bloga z parady ulicami Sztokholmu, podczas której zobaczymy całą rodzinę królewską. Rzeczniczka dworu podała, że możliwe jest "pojawienie się jednego lub więcej dzieci. Zależy to od ich wieku i decyzji rodziców".  Nie zapomnijcie zajrzeć do poprzedniego postu i zobaczyć urocze zdjęcia Estelle i Oscara z pozdrowieniami.

17 komentarzy

 1. Ciekawe czemu nie było Sofii i Alexa mam nadzieję że pojawią się na paradzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecność Sofii na paradzie, koncercie i przyjęciu jest potwierdzona prze dwór. Co do tego czy podczas parady pojawią się dzieci nigdy nie wiadomo, dwór z wyprzedzeniem nie podaje takich informacji.

   Usuń
 2. Uwielbiam jak Victoria i Daniel trzymają się za ręce

  OdpowiedzUsuń
 3. I znów brzuszek zaokrąglony u Victorii...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby była w ciąży już dawno zostałoby to podane do wiadomości.Nikt nie czekałby,aż brzuch będzie widoczny.Zostało jej po ciążach,nie jej pierwszej i nie ostatniej.

   Usuń
  2. Ciążę podaje się do oficjalnej informacji około 14 tygodnia. W przypadku Victorii zarówno w trakcie pierwszej jak i drugiej ciąży miała zaokrąglony brzuszek zanim podano, że spodziewa się dziecka :) wątpię, że to pozostałość po poprzednich ciążach, Victoria jest teraz szczuplejsza niż przed przed drugą ciążę i nosiła obcisłe sukienki od porodu wiele razy i miała płaski brzuch. W tym wypadku albo coś zjadła albo co najbardziej prawdopodobne wyglada jakby miała brzuszek z powodu fasonu sukienki.

   Usuń
  3. Nie sądzę, żeby Wiktoria i Daniel przy tej ilości obowiązków zdecydowali się na kolejne dziecko.

   Usuń
 4. a kiedy dwór zazwyczaj udostępnia rodzinne zdjęcie w stojach narodowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwór ich nie udostępnia, są robione przy okazji witamina gości przed bankietem. Zanim goście zaczynają być wpuszczani prasa ma okazję zrobić zdjęcia rodzinie królewskiej.

   Usuń
 5. Piękna sukienka Victorii zapanowała prawdziwa kwiatowa moda wśród royalsów

  OdpowiedzUsuń
 6. To już kolejne zdjęcia z brzuszkiem 😆

  OdpowiedzUsuń
 7. Vic wygląda przepięknie w tej kwiatowej sukience :) A brzuszek to moim zdaniem "pozostałości" po dwóch ciążach, w każdym razie nie sądzę, aby Victoria była w ciąży ;)
  Zdjęcia rodzeństwa są wspaniałe, szkoda, że nie mieliśmy dziś okazji zobaczyć Alexandra i Sofii :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jak wejść na live bloga

  OdpowiedzUsuń
 9. Wystarczy przejść na stronę główną i się wyświetli :)

  http://www.swedish-princesses.pl/2017/06/parada-z-okazji-swieta-narodowego.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Vic ma dziś piękną stylizację.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sukienka ładna. Victoria powinna zostać tylko przy takim fasonie, bo te z dołem w kształcie litery A dodają jej kg.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.