Książęca rodzina promuje Digifritids w nowym filmiku!

2020/06/30

Zdjęcie
Photo: Anna-Lena Ahlström, Kungl. Hovstaterna

Dzisiaj księżniczka Victoria i książę Daniel postanowili przetestować Digifritids, nową platformę stworzoną przez organizację książęcej pary - Generation Pep we współpracy z  Save the Children. Na stronie można znaleźć filmiki z prostymi ćwiczeniami zarówno dla dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych i całych rodzin. Rodzina osobiście zademonstrowała jak działa nowa platforma i wybrała jedno z ćwiczeń zaprezentowanych przez użytkowników.

13 komentarzy

 1. Ten filmik jest fenomenalny. Oscar i jego śmiech wygral wszystko

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardzo mi się podoba, świetna inicjatywa, a przy tym przedstawiona w niezwykle atrakcyjnej formie, o czym najlepiej świadczy radość Estelle i Oscara <3

  OdpowiedzUsuń
 3. To przejście od teorii do praktyki było nieoczekiwane! I bardzo fajne ma się rozumieć! Mnie również Oscar totalnie ujął. Fantastyczny chłopiec. Daniel też się spisał: w jednej chwili poważny pan, a w drugiej ujmujący "plac zabaw" dla dzieciaków! :D

  Przy okazji: ciekawe gdzie są teraz te wszystkie "znawczynie", które z pojedynczych pierwszych zdjęć Oscara, na których się nie uśmiechał, wnioskowały, że na pewno jest z nim coś nie tak. Bo od tamtego czasu jakoś zniknęły ;) Pewnie teraz będą siedzieć cicho, ale niech chociaż obejrzą ten filmik i sobie uświadomią, że nie ma co pochopnie osądzać. Pozory mylą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Estelle była taka sama jak Oscar, też się nie uśmiechała i zbierała identyczne komentarze "ekspertów" sprzed ekranu monitora. Jak roczne czy dwuletnie dziecko się nie uśmiecha do tabunu obiektywów to od razu chore.

   Usuń
 4. Radość nic nierobiącego Oskara na plecach taty bezcenna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co sądzisz o małym księciu Charlesie z Luksemburga? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest uroczy! Bardzo się cieszę, ze Stephenie i Guillaume doczekali się dziecka :)

   Usuń
 6. Fantastyczna rodzinka i świetny filmik w którym widać że mimo tytułów są normalną rodziną i uwielbiają spędzać razem czas a przy tym dobrze się bawić

  OdpowiedzUsuń
 7. Zakochałam się w tym filmiku

  OdpowiedzUsuń
 8. Co z jutrzejszym Victoriadagen i wieczornym koncertem?

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam pytanie nie związane z tym postem dlaczego księżniczki Estelle nie było na chrzcie Adrianne? To dlatego że była w szkole czy inny powód?

  OdpowiedzUsuń
 10. Estelle była ba miejscu, sfotografowano ja jak przyjechała z rodzicami. Po prostu źle się poczuła przed nabożeństwiem i dlatego jej nie było.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.