Nowe zdjęcie Estelle i Leonore

2014/09/14

Princess Madeleine Facebook


Dzisiaj księżniczka Madeleine opublikowała na Facebooku piękne zdjęcie swojej córeczki i siostrzenicy. Możliwe, że jutro dwór opublikuje to zdjęcie w lepszej jakości i doda jeszcze jakieś ;)

11 komentarzy

 1. Jestem oczarowana tym zdjęciem! :)
  Czekam na podobne zdjęcia Georga i jego siostrzyczki lub braciszka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znowu George??? Dajcie żyć!

   Usuń
  2. Aż się rzygać chce, to nie blog o BRK wszyscy tutaj chcą się od nich wreszcie oderwać, bo mają ich dosyć, trzeba się kimś wartościowym i pracowitym interesować a nie... Koleiny raz to piszę nie wciskajcie ich tutaj, to nie jest blog o nich!!!

   Zdjęcie jest przecudne, mam nadzieje, ze za jakiś czas będziemy oglądali takie zdjęcia Estelle z braciszkiem albo siostrzyczką ;)

   Usuń
  3. A tak w ogóle pisać "GEORGA" jest to błąd. Odsyłam do podstawowych zasad gramatyki angielskiej- angielskie imiona zapisuje się z apostrofem (')
   WIĘC powinno być GEORGE'A!!!!!

   Usuń
 2. W końcu zobaczyliśmy długo wyczekane zdjęcie dwóch cudownych małych księżniczek:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem na co czeka Victoria i Daniel, aż się prosi, żeby Estelle miała rodzeństwo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie każdy się tak spieszy jak K&W??? Bardzo dobrze, że chcą by Estelle ciut podrosła... dwójka dzieci małych wymaga dużego zaangażowania więc dajcie spokój... przyjdzie czas to Vic będzie w ciąży.

   Usuń
 4. Obie urosły od ostatnich wspólnych zdjęć, jeszcze z NY ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne księżniczki!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.