Nowe zdjęcie Leonore + więcej

2014/10/27

Princess Madeleine Facebook

Wczoraj Madeleine opublikowała przesłodkie zdjęcie swojej ośmiomiesięcznej córeczki. Leonore jest już bardzo duża i za przykładem swojej starszej kuzynki nosi we włosach rozetę. Zdjęcie przywołało mi na myśl zeszłoroczne fotografie Estelle, również opublikowane w październiku. To zdjęcie małej księżniczki mogło zostawać wykonane znacznie wcześniej na polu dyniowym gdzie rodzina była w ubiegłym tygodniu.

***

Dzisiaj Następczyni Tronu wraz z królem przyjęła na Zamku Królewskim członków Rady Doradczej, do której należy również Victoria.

*** 

Jutro para książęca rozpocznie dwu-dniową wizytę w Estonii.

14 komentarzy

 1. Jaka ona już duża :) Wykapana Madeleine <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mała jest urocza, każde dziecko jest, ale mi się nie podoba, wygląda jak chłopczyk i z twarzy dziwna jakby miała jakąś niepełnosprawność :(

   Usuń
 2. Haha :D Rozwaliła mnie :D i jeszcze ta dynia! xD

  katethecambrdiges.blogspot.com
  myheart-mymusic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Sorki że nie na temat: http://kobieta.wp.pl/gid,16988478,img,16988708,kat,26405,title,Ksiaze-Karol-Filip-wyznaczyl-date-swojego-slubu,galeriazdjecie.html?ticaid=113b2c&_ticrsn=5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wręcz przeciwnie, na temat, fajnie, że u Nas tez o tym wspominają, wielkie dzięki, ostatnio nie przeglądałam polskich stron ;)

   Usuń
  2. Niby piszą o ślubie "Karola" i Sofii ale musieli porównać W i K

   Usuń
  3. Po cholerę porównują Sofię i Carla do Williama i Kate?

   Usuń
  4. Ja już mam dosyć tych porównań. Każda para jest do nich porównywana a tak naprawdę to ich powinno się porównywać i inne pary stawiać im na wzór. Kate jest nijaka i przeciętna, brak jej klasy, nie zabiega o pracę, jest mało aktywna. Każda księżna przed ślubem miała pracę, spełniała sie zawodowo, a ona wcale mimo, że tez z "ludu". Jest sławna tylko z tego jakie ciuchy nosi - a stylu jak dla mnie nie ma w ogóle i jak nie ma stylistyki przy sobie to potrafi ubrać takie koszmarki modowe, że szok. Także naprawdę KiW wypadają blado. Nawet Sofia czymś tam się "trudniła" (pomijam całą otoczkę z nią związaną) i właśnie dlatego wolę ją niż Kate i jej bogatą rodzinkę.

   Usuń
 4. Super to zdjęcie, już wczoraj je widziałam na fb :) Mała rośnie w siłę, teraz pora na nowe zdjęcia Estelle!
  Mam nadzieję, że nie każą nam czekać aż do świąt.
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne zdjęcie aż miło popatrzeć.Gdyby nie rozeta we włosach to Leonore niczym by nie przypominała małej księżniczki.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne zdjęcie śliczna księżniczka

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczna księżniczka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.