Mikołajkowy konkurs

2015/12/06


Witajcie!
Bardzo się cieszę mogąc ogłosić mikołajkowy konkurs na blogu. Główną nagrodą w nim jest książka "Przywitaj się z królową" autorstwa Łukasza Walewskiego, którą ufundowało wydawnictwo Sin Que Non. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma ode mnie lipcowe wydanie magazynu Majesty w którym można przeczytać m.in. o ślubie księcia Carla Philipa i księżnej Sofii, czy chrzcinach księżniczki Charlotte. 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

 stworzyć swoją stylizację na królewski chrzest, dziecka księżniczki Victorii/księżnej Sofii, który będzie miał miejsce w maju/czerwcu 2016 roku. 

 • Stylizacja musi być zgodna z porą roku (wiosna).
 • Musi być zgodna z dress-code takich uroczystości (kapelusze/odpowiednia długość sukienek).
 • Musi odzwierciedlać Wasz gust.
 • Musi zawierać wszystkie elementy stylizacji (włącznie z butami i torebką, a także (według Waszego uznania i chęci) biżuterią)
Praca przykładowa:



Swoje prace proszę wysyłać na adres:

ksiezniczka_blog@interia.pl


 Na Wasze stylizacje czekam do godziny 20.00, 13 grudnia. 


1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Swedish Princesses, Marlena (ja). W ocenie nadesłanych prac pomoże mi koleżanka.
2. Sponsorem książki "Przywitaj się z królową jest wydawnictwo "Sin Que Non". Magazyn Majesty należy do moich prywatnych zbiorów.
3. Konkurs trwa od 06.12. do 13.12. do godziny 20:00.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia przyjmowania prac konkursowych.
5. Konkurs skierowany jest do Czytelników mojego bloga. 
6. W temacie maila należy napisać "Konkurs", wraz z pracą proszę o nadesłanie swojego imienia i nazwiska oraz  według własnej woli pseudonimu, który będzie mógł zostać opublikowany na blogu podczas ogłoszenia wyników zamiast Waszych danych. (jedynie ja będę miała wgląd w Wasze dane). 
7. Prace osób, które zwyciężyły zostaną opublikowane na blogu w dniu ogłoszenia wyników konkursu. Zastrzegam sobie zgodę na bezterminowe i nieodpłatne zamieszczenie prac na blogu z zachowaniem praw autorskich. 
8. Osoby nagrodzone w konkursie otrzymają ode mnie e-mail w dniu ogłoszenia wyników, w którym znajdą informacje na temat otrzymania nagród.
9. Na konkurs można wysłać tylko jedną pracę. W przypadku nadesłania więcej niż jednej pracy, tylko pierwsza zostanie oceniona. 
10.  Jeśli warunki uczestnictwa nie zostaną spełnione, praca nie zostanie przyjęta do konkursu.
11.  Nadesłanie pracy jest jednoznaczne z potwierdzeniem woli uczestnictwa w konkursie.
12. W przypadku pytań dotyczących konkursu proszę pisać je w komentarzach lub wysłać na maila ksiezniczka_blog@interia.pl.

13 komentarzy

 1. A będzie może jakiś post o urodzinach Sofii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, tak jak pisałam wyjechałam w weekend i pojawiły się posty, które zapowiadałam w piątkowym poście.

   Usuń
 2. Super konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy będzie ten filmik z Haga? Kto w nim będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiadomo kiedy będzie, prawdopodobnie w przeciągu najbliższych 10 dni. Kto na nim będzie? Tak jak napisałaś to filmik z Haga, a dokładnie pozdrowienia z pałacu Haga, tak więc w filmiku "wystąpią" jego mieszkańcy - księżniczka Victoria, książę Daniel i księżniczka Estelle. Są to pozdrowienia od następczyni tronu i jej rodziny z okazji zbliżających się świąt.

   Usuń
 4. Mam pytanie: obecnie Vic i Daniel są tytułowani w Szwecji jako "kronprinsessparret" czy po wstąpieniu na tron to będzie "drottningparret"? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Można wysłać tylko jedną stylizację, dla jednej księżniczki????

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie: CZy wystarczy stworzyć tylko jedną stylizację, czy osobno dla Victorii i Sofii? Z góry dziękuje za odpowidź :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tworzysz jedną stylizację, wybierasz czy dla Sofii czy Victorii. Dlatego przy imionach napisałam ukośnik w treści zadania konkursowego.

   Usuń
 7. Ciekawy konkurs- szkoda że nie mam czasu nic stworzyc :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.