Księżniczka Madeleine jest w drodze do USA! + więcej

2017/02/22

Anna-Lena Ahlström / kungahuset.se

Dzisiaj po południu dwór królewski poinformował, że księżniczka Madeleine jest obecnie w drodze do Stanów Zjednoczonych, gdzie jutro weźmie udział w spotkaniach World Childchood Foundation.

Księżniczka Madeleine jest honorowym członkiem rady i dlatego będzie uczestniczyć w spotkaniu. Nasz sekretarz generalny, Paula Guillet de Monthoux udała się do Nowego Jorku w ciągu dnia, aby uczestniczyć w spotkaniu. 

Podała Åsa Andreasson Åkerström, kierownik komunikacji w World Childchood Foundation. Madeleine będzie jedynym człowiekiem rodziny królewskiej, który pojawi się na spotkaniu. Nie wiadomo jak długo Madeleine zostanie w Nowym Jorku. Księżniczka udała się tam bez dzieci.

Z okazji swoich urodzin księżniczka Leonore dostała oficjalny prezent od księstwa Gotlandii. W tym roku jest to książka poświęcona pisklętom Siggi.

5 komentarzy

 1. sliczna ilustracja ksiazki, sama bym tez poczytala ale po polsku.

  OdpowiedzUsuń
 2. I wszystko jasne czemu Maddie wczoraj nie było wystarczyło poczekać na info a nie oskarżać ją o lenistwo!
  A do mnie dziś doszedł po 3 miesiącach list z podziękowaniem za życzenia urodzinowe dla Sofii :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to dluo czekals. Zawsze sie tak czeka?

   Usuń
  2. Gratulacje :)
   Bardzo różnie, ja na odpowiedź na swój list z okazji urodzin Sofii czekałam niecałe dwa tygodnie i dostałam ją jeszcze przed Sylwestrem, co było dla mnie ogromnym szokiem. Rok temu kiedy wysłałam list chyba w lutym/marcu odpowiedź dostałam jakoś pod koniec maja, więc bardzo długo, ale zdecydowanie było warto ;) na pewno trzeba się uzbroić w cierpliwość.

   Usuń
 3. A ja przeczytałam "Księżniczka Madeleine jest w ....ciąży" :)
  Chyba brakuje mi jeszcze jednego swedish royal baby :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.