Szwedzkie turystki - Madeleine i Leonore zwiedzają Londyn!

2017/02/06

Princess Madeleine Facebook

Księżniczka Madeleine podzieliła się dzisiaj na swoim Facebook'u nowym zdjęciem córeczki. Jak się okazuje Madeleine i Leonore mają dzisiaj prawdziwy dzień matki z córką, który postanowiły spędzić go bardzo aktywnie i wybrały się na zwiedzanie zabytków Londynu!


Princess Madeleine Facebook

Wielkimi krokami zbliżają się trzecie urodziny Leonore. W zeszłym roku księżniczka świętowała je w Szwecji, może i tym razem rodzina wybierze się do Sztokholmu? W końcu w małym odstępie czasu szykują się tam dwa przyjęcia urodzinowe w Pałacu Haga, w tym pierwsze urodziny chrześniaka Madeleine. Musimy przyznać, że w ostatnim czasie Maddie rozpieszcza nas ilością zdjęć swoich dzieci, mam nadzieję, że z każdym miesiącem będzie coraz więcej takich fotografii Nicolasa i Leonore!

11 komentarzy

 1. Mogłoby pojawić się zdjęcie z urodzin jak kuzynostwo spędza razem czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są super, bardzo mi się także podoba tytuł postu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna Lenore.

  OdpowiedzUsuń
 4. Córka i matka musiały mieć piękny i jednocześnie dydaktyczny dzień.Zazdroszczę im takiej możliwości zwiedzania Londynu: )
  Zdjęcia są piękne,Maddie ma talent i cudownie,że się nim tak często ostatnio dzieli.
  Leonore w tej różowe czapeczce kojarzy mi się ze słodkim króliczkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama miałam ostatnio taką możliwość zwiedzania :)
  Myślę, że wrażenia z wycieczki miały niezapomniane.

  OdpowiedzUsuń
 6. Marlena napisz czy wszystko dotarło.Ja ęde w sztokcholmie za 2 tygodnie to przyjada następne materiały.Czy może by książka o Wiktori ale jest napisana poszwedzku.Czekam na odpowiedz.Pozdrawiam.Katarzyna Marcja Mac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj wszystko do mnie dotarło :) bardzo Ci dziękuję, wspaniała przesyłka, szczególnie, że teraz jestem chora i siedzę w domu ;) biografia Victorii jak najbardziej nawet po szwedzku hahah mam Twój adres wiec napiszę do Ciebie na dniach.

   Pozdrawiam Cię serdecznie, a i dziękuję za komplement w drugim komentarzu :)

   Usuń
 7. Marlena jesteś przepiękna w jasnych włosach.I to zdanie mężczyzn nie tylko moje

  OdpowiedzUsuń
 8. dzięki że odpisałas fajnie że dotarło.książki kupie masz to jak w banku.Ja też jestem chora życzmy sobie zdrowia ale nie zapeszjmy.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.