Para królewska, księżniczka Victoria i książę Daniel na bankiecie z okazji 50 urodzin księcia Frederika

2018/05/26


Embed from Getty Images

Dzisiaj król Carl Gustaf i królowa Silvia oraz księżniczka Victoria i książę Daniel udali się do Danii, aby wziąć udział w uroczystym bankiecie z okazji 50 urodzin duńskiego  Następcy Tronu, księcia Frederika.

Embed from Getty Images

11 komentarzy

 1. Rano pomyślałam sobie,a może Victoria założy suknię w kwiaty z ostatniego przejęcia Nagród Nobla i Baden Fringe ...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Suknia Vic jak dla mnie średnia, chociaż nie oceniam pochopnie, bo nie wiem, jak wygląda całość. Za to suknia Królowej ma bardzo ładny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta suknia Victorii spodobała mi się już na bankiecie po rozdaniu Nagród Nobla cieszę się że księżniczka ponownie ją założyła

  OdpowiedzUsuń
 4. Victoria jakoś dziwnie wygląda na twarzy. Jakby coś przy niej majstrowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak pomyślałam.

   Usuń
  2. Zwykle królowa wygląda jakby coś majstrowała z twarzą :) ale jak zobaczyłam Victorie na jednym zdj z urodzin Frederika wyglądała tak inaczej, że nawet pomyślałam czy nie jest w ciąży :P od jakiegoś czasu maluje też troche inaczej brwi :)

   Usuń
  3. Moim zdaniem jest w ciąży

   Usuń
 5. Mam nadzieję, że blog wróci jeszcze do czasów swojej świetności, tzn posty będą ukazywały się bez opóźnień, będą na bieżąco aktualizowane itp.
  I nie ma tutaj złośliwości, a życzliwość.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całą pewnością, jednak dopiero od lipca :) niestety czasami są ważniejsze rzeczy, teraz priorytetem jest dla mnie obrona licencjatu. Każdy chyba przyzna, że z wiekiem przybywa obowiązków i pracy.

   Usuń
 6. To prawda.
  Cierpliwie czekamy :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.