Królewskie życie - Carl i Jonas + więcej

Dziś trochę o stosunkach Jonasa i Carla :)


Przez blisko siedem lat księżniczka Madeleine spotykała się z Jonasem Bergstrom'em, wtedy książę Carl Philip pozostawał z Nim w bardzo dobrych stosunkach. Wychodzili razem na męskie wieczory, oglądali mecze, chodzili razem do klubów. Jednak gdy wyszło na jaw, że Jonas zdradzał Jego siostrę z 21-letnią studentką, był wściekły i na początku nie mógł w to uwierzyć. Jak tłumaczył się narzeczony Madde, to była jednorazowa przygoda.


Dla tych którzy nie wiedzą ;) Jonas wyjechał na wakacje, już jako narzeczony Madeleine, a w hotelu zameldował się pod fałszywym nazwiskiem. Wtedy też poznał młodą studentkę, która jak późnej twierdziła nie wiedziała kim jest mężczyzna z którym spędziła ten czas. Gdy się dowiedziała kim jest doniosła o wszystkim prasie. Jak późnej tłumaczyła, nie chciała by księżniczka wiązała się z "kimś takim". Nawet po upływie kilku lat, książę ma ogromny żal do Jonas'a i zapowiada, że nigdy mu nie wybaczy.

 Nigdy nie widziałem mojej siostry tak smutnej. Nie mogę zaakceptować, tego co zrobił Jonas.


Jak powszechnie wiadomo, panowie unikają się, a Carl często rezygnuje z przyjścia na imprezę gdy dowiaduje się o obecności Jonas'a.

Jak mówi biograf księcia, Carl ma w sobie bardzo dużo nienawiści, za to co Jonas zrobił Jego młodszej siostrze.

Właściwie, czemu się dziwić ? 

***Poza tym księżniczka Madeleine świętuje dzisiaj 32 urodziny, dwór nie opublikował żadnych oficjalnych zdjęć Madde.

Może pojawią się jakieś zdjęcia "z ulicy" albo restauracji ? ;) Tutaj możecie obejrzeć ładne zdjęcia Madeleine na przestrzeni lat.

Jak się okazuje w najbliższych dnia Madeleine, Chris i Leonore wrócą do Nowego Jorku.

Prawdopodobnie 26 czerwca Madde odbędzie pierwsze oficjalne wyjście od narodzin Leonore. Weźmie udział w koncercie fundacji, dwór na razie tego nie potwierdza.

27 czerwca Christopher będzie świętował 40 urodziny. Spędzi je z pewnością z przyjaciółmi i rodziną w jednym z ulubionych lokali na Manhattanie. Możliwe, że z tej okazji członkowie rodziny królewskiej polecą do USA.

Nie zmienia to faktu, że rodzina wróci na wakacje do Szwecji, prawdopodobnie już na początku lipca, pewnym jest, że 14 będą już w gronie rodziny świętować urodziny księżniczki Victorii.

Do zobaczenia

13 komentarzy:

 1. Jonas to moim zdaniem taki ciumol, nie dorasta Chrisowi do pięt. Zresztą to musi być prawdziwy idiota skoro zdradził Madie ;) A Jej zdjęcia z końca notki piękne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie...Trzeba być idiotą żeby zdradzić tak piękną i wspaniałą kobietę! :)
  Dzisiaj Książę Filip także ma urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. /Jak mówi biograf księcia, Carl ma w sobie bardzo dużo nienawiści, za to co Jonas zrobił Jego starszej siostrze/- chyba młodszej? :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Prasa podaje, że Maddie z rodziną wracają do NY, bo Maddie 26 czerwca ma być na koncercie fundacji, 27 Chris ma urodziny i wrócą dopiero w lipcu najprawdopodobniej na urodziny Victorii (hmmm o ile w ogóle... co moim zdaniem stawia im w złym świetle ze względu na sprawę apartamentu, bo na czas chrzcin równie dobrze mogli gościć u Króla i Królowej).
  Swoją drogą to trzeba będzie chyba skombinować większe okno, bo w tym co rodzina stoi zwykle w urodziny Króla czy Victorii nie zmieszczą się wszyscy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe racja, co do apartamentu, moim zdaniem po prostu chcieli mieć swój własny kąt w Szwecji, to zrozumiałe. Madeleine ma już swoje życie i swoją rodzinę, więc nic dziwnego, że chce mieć prywatność i własne mieszkanie. Po tym możemy się spodziewać, że w miarę często będą wracać do Sztokholmu, bo inaczej, masz rację, nie miało by to sensu ;)

   Usuń
  2. Myślę, że przeniosą się do tego apartamentu, kiedy wprowadzą się na stałe do Szwecji.

   Usuń
  3. Ja podzielam zdanie Magdy :)
   Szczerze mówiąc byłam w szoku jak przeczytałam że odnowienie 5 pokoi kosztowało 6 mln :P
   Chyba złotem ciągnęli po ścianach ?!?
   Ania

   Usuń
 5. Myślę, że Jonas wystraszył się odpowiedzialności, bądź też chciał się wyszaleć.;) Oczywiście nie tłumaczę go wcale, w końcu zdrada to zdrada. Natomiast dla mnie niesamowite jest zachowanie Carla. Musi łączyć go z Madeleine naprawdę silna więź skoro pomimo tylu lat nie zapomniał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na zdjęciach z młodości Madeleine wygląda jakby przesadziła na solarium. Jakoś jej karnacja nie współgrała z ówczesnym kolorem włosów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jonas niech teraz żałuje, że stracił taką kobietę. szkoda, że nie opublikowano żadnych oficjalnych zdjęć z okazji urodzin Madeleine, ale te, które wstawiłaś w tej czarnej sukni jest nieziemskie. piękna z niej kobieta:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pojawiają się plotki na temat tego dlaczego Chris i jego rodzina nie pojawili się po chrzcinach na wieczornej kolacji u teściów razem z Maddie. --> http://www.stoppapressarna.se/kungligt/chris-oneill-bytte-firande-av-brollopsdag-mot-en-helkvall-pa-krogen
  Ponadto podobno król udzielił Chrisowi nagany, że za dużo imprezuje, a jest ojcem i ma przystopować szczególnie jak jest w Szewcji.
  Mówi się też o nie najlepszych relacjach matki Chrisa z Królowa - w co nie wierzę ;) Aczkolwiek na zdjęciu oficjalnym matka Chrisa stoi dość oddalona od pary królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak ma stać ? Bez przesady ;) Poza tym stoppapressarna to portal plotkarski typu Naszego plotka :)

   Usuń
  2. Nie miała ich obejmować tylko chociaż stanąć bliżej ;)

   Usuń

Copyright © 2016 Swedish Princesses , Blogger