Pierwsze urodziny księcia Gabriela!

Kungahuset

Dzisiaj książę Gabriel świętuje swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji dwór królewski wydał nowe fotografie małego księcia wykonane, tradycyjnie, przez Erikę Gerdemark. Książęca para napisała na swoim instagramie życzenia synkowi dodając urocze zdanie od siebie: "przez rok przyniosłeś nam i swojemu bratu tak wiele radości". 


Książę dzisiejszy dzień spędził ze starszym bratem i rodzicami w domu - Villi Solbacken. Podobno z okazji urodzin braciszka książę Alexander nie poszedł do żłobka (jak wiadomo księżna Sofia kilka razy w tygodniu prowadza starszego syna do zaufanej placówki w centrum stolicy).  Rodzina planuje świętować urodziny Gabriela wraz z najbliższą rodziną dzisiaj i w trakcie weekendu.

Jak Wam się podobają najnowsze zdjęcia Gabriela? Nie mogę uwierzyć jak bardzo mały książę podobny jest do swojej mamy! Tak jak i książę Alexander do taty.

5 komentarzy

 1. Zgadzam się z tobą, Marlena. Gabriel to cała mama.

  OdpowiedzUsuń
 2. podobny do mamy i do dziadka Eryka

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie-Gabriel to cała mama,przynajmniej na razie. Jego oczy są absolutnie cudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie zapisują się komentarze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście Gabriel to skóra zdarta z Sofii.
  A dopiero co się urodził.Pamiętam,jak czekałam na ogłoszenie płci dziecka,będąc prawie pewną,że to chłopczyk: )

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.