Księżna Sofia z synami na Scandinavian Porsche Carrera Cup + ślub przyjaciół w USA

2019/08/20W niedzielę książę Carl Philip startował w Scandinavian Porsche Carrera Cup. W Gelleråsen Arena w Karlskoga nie mogło zabraknąć księżnej Sofii z dziećmi, księciem Alexandrem i księciem Gabrielem. Rodzinie towarzyszyła mama księżnej, Marie Hellqvist oraz przyjaciel rodziny Jan-Åke Hansson. Jak wiadomo był on świadkiem Carla Philipa na ślubie książęcej pary oraz jest ojcem chrzestnym księcia Alexandra.

W testach książę Carl Philip zajął 10 miejsce. W pierwszych kwalifikacjach zajął 16, z kolei w drugich ostatnie, 21 miejsce, ze względu na zbytnie zbliżenie się do jednego z konkurentów. Niedzielne wyścigi to świetna okazja do zobaczenia małych książąt, którzy bardzo szybko rosną.
10 sierpnia książęca para wzięła udział w ślubie przyjaciół - Bryana Hardenbergh i Carolyn Dumser w Cape May w New Jersey. Warto wspomnieć, że Pan Młody jest trenerem filadelfijskiej drużyny hokejowej - Philadelphia Flyers od 2009 roku. Bryan jest również dobrym znajomym księcia Daniela za sprawą ich wspólnego przyjaciela Petera Forsberga (który był obecny na ślubie).


3 komentarze

  1. To az niesamowite jak bardzo Alexander jest podobny do taty, a Gabriel do mamy. Zycze im jeszcze córeczki, rownie pięknej jak jej rodzice

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale Gabriel wyrósł

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.