Książę Oscar świętuje 4 urodziny + urodzinowe przyjęcie księżniczki Estelle

2020/03/02

Linda Broström / kungahuset.se

Dzisiaj książę Oscar świętuje czwarte urodziny! Z tej okazji dwór wydał dwie fotografie wykonane w Pałacu Haga przez Lindę Broström. Zdjęcia zostały wykonane tego samego dnia co sesja księżniczki Estelle z okazji jej ósmych urodzin.

Linda Broström / kungahuset.se
Jak ujawniło Svensk Damtidning w poprzednią niedzielę, 23 lutego, w Pałacu Haga odbyło się przyjęcie urodzinowe księżniczki Estelle. Rzeczniczka dworu potwierdziła, że do domu książęcej rodziny przybyła para królewska. Królowa Silvia przyjechała z Pałacu Drottningholm z prezentami dla wnuków. Z kolei król prosto z lotniska w Arlandzie jako, że był w Norwegii dopingując szwedzkich skoczków narciarskich. Księżna Sofia złożyła życzenia przez telefon jako, że w tym czasie była w Afryce (więcej o tym w poście, który pojawi się wieczorem), tak samo księżniczka Madeleine. Nie wiadomo kiedy odbyło się/ odbędzie się przyjęcie urodzinowe księcia Oscara. Z całą pewnością tym razem do pary królewskiej dołączą książę Carl Philip i księżna Sofia z synami.

4 komentarze

 1. Mam wrażenie, że Oscar dopiero co się urodził

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ten czas leci.... Wszystkiego najlepszego dla Oscara!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczne dzieci, oboje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na bloga o księżnej Cambridge : https://hrhkateofcambridge.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.