Książę Oscar świętuje 5 urodziny!

2021/03/02

Foto: Kate Gabor, Kungl. Hovstaterna


Dzisiaj książę Oscar świętuje piąte urodziny! Z tej okazji dwór królewski wydał nowe zdjęcia księcia wykonane przez Kate Gabor w Pałacu Haga. Na nowych fotografiach możemy zobaczyć uśmiechniętego księcia bawiącego się w śniegu ze starszą siostrą, czy przytulającego ukochanego pieska Rio. Jak informuje dwór królewski w związku z pandemią Oscar będzie świętował w Pałacu Haga. Poza tym od 26 lutego do 7 marca książęca rodzina ma ferie zimowe, które chcą spędzić aktywnie. Nie wiadomo, czy para królewska odwiedzi wnuki, jak wiadomo król i królowa czekają obecnie na podanie drugiej dawki szczepionki. W oficjalnym oświadczeniu podano, że królewska para z niecierpliwością czeka na podanie szczepionki i możliwość ponownego spotkania z wnukami bez jakichkolwiek ograniczeń. Wiadomo, że po ostatnim upadku królowej w wyniku, którego złamała rękę w nadgarstku Pałac Drottningholm odwiedziła księżniczka Victoria. Z doniesień mediów wynika, że Następczyni Tronu była u mamy sama.


 

16 komentarzy

 1. Śliczne zdjęcia,w kwietniu będą Aleksandra a wcześnie jego siostry lub brata. Fajnie będziesz miała o czym pisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za niedługo (9 marca) ma także urodziny księżniczka Adrianne :)

   Usuń
 2. Śliczne zdjęcia :) Wszystkiego najlepszego dla księcia Oscara!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Oscara! Moja córka też ma dzisiaj urodziny, trzecie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego najlepszego dla córeczki! :)

   Usuń
  2. Magdaleno, mamy składać życzenia? ;)

   Usuń
  3. Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki :)

   Usuń
 4. Marlenko jak Twoja intuicja?
  Wiadomo możemy tylko gdybać. U Sofii i CP dziewczynka w okolicach 20-28 marca.. A ty co obstawiasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że poród najwcześniej za jakieś dobre trzy tygodnie. A płeć nie mam pojęcia. Idealnie do nich pasują chłopcy, więc nie będę zawiedziona jeśli to będzie synek, ale wiadomo wspaniale jakby doczekali się córeczki. Najważniejsze, że dziecko było zdrowe. Sofia ma na tą chwilę ostatnie spotkanie 18 marca więc pewnie jeszcze poczekamy.

   Usuń
  2. Będzie Te Deum? No bo nie dość, że decyzja króla to jeszcze pandemia...

   Usuń
  3. Na tą chwilę nie wiadomo. Post na temat zbliżających się narodzin będzie jeszcze w tym tygodniu.

   Usuń
  4. Ale by było jakby urodziło się w Wielkanoc

   Usuń
 5. Oscar przystojniak:) najlepszego

  OdpowiedzUsuń
 6. A jakby wczoraj się urodził...
  Victoria i Daniel stworzyli taką świetną tradycję, że na urodziny Oscara i Estelle publikują oprócz samodzielnych zdjęcia również takie z bratem lub siostrą. Urocze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia zimowe zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu. Są takie radosne i naturalne! Pałacowe wnętrza w tym konkretnym wydaniu wydaje mi się ciut za smutne - nie mówię, że ma być słitaśnie, ale chyba trochę więcej światła do sesji z dzieckiem i pieskiem by nie zaszkodziło. Ale to tylko ja mam takie zdanie, może macie inne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te zdjęcia zrobione w domu są takie "zwykłe" mam tutaj na myśli ich edycję. Kate Gabor robi bardzo naturalne zdjęcia i nie kładzie nacisku na edycję. W moim odczuciu to takie normalne zdjęcia, urocze, ale nie rzucające się w oczy niczym szczególnym, takie, które zobaczymy a na drugi dzień zapomnimy o nich. Ja osobiście najbardziej lubię zdjęcia Eriki Gerdemark, zwracają uwagę, są bardziej artystyczne, rozświetlone i wyróżniają się na tle innych sesji. Ciekawsze zdjęcia robi też Linda Broström, niestety ostatnio nie współpracuje z Victorią i Danielem.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.