Pierwsze zdjęcia księcia Juliana z braćmi

2021/03/31

prinsparet instagram


Dzisiaj przed południem książę Carl Philip  I księżna Sofia podzielili się pierwszymi wspólnymi zdjęciami trójki swoich dzieci. Jest to druga okazja do zobaczenia małego księcia Juliana. Na fotografiach widzimy go ze starszymi braćmi oraz tatą, księciem Carlem Philipem. Potwierdzają się słowa króla o serdecznym przyjęciu młodszego brata przez Alexandra i Gabriela. Cała rodzina ma się dobrze, a bracia (Aleksander i Gabriel) dobrze przyjęli swojego młodszego brata, również dobrze go traktowali, więc od samego początku opiekują się małym człowiekiem w najlepszy możliwy sposób - mówił w minioną niedzielę król. Jak podawałam wcześniej para królewska poznała najmłodszego wnuka w sobotę. Sam król stwierdził, że jego wnuk jest cudowny.


prinsparet instagram


Warto zaznaczyć, że podpis do zdjęć napisała księżna Sofia. Życie dało mi nie jednego, ale czterech pięknych książąt. Za pośrednictwem postu małżonkowie dziękuję również zawszystkie otrzymane życzenia: Serdecznie dziękujemy za wszystkie gratulacje w związku z narodzinami Juliana.
14 komentarzy

 1. Moja ulubiona rodzinka!! Przepiękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia , a Aleksander z boku jest tak podobny do babci Sylwii, piękna rodzina no nic czekam z niecierpliwością na chrzest. Pozdrawiam zdrowych spokojnych świąt.Joanna

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze fotografie i cudowna rodzina. Księżna Sofia pięknie podpisała zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia. Chłopcy fajnie będą się kiedyś razem bawić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia i śliczny opis :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te zdjęcia są wspaniałe, ciepło aż od nich bije! Cudowne słowa Sofii

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiem, że biało-czarny czy sepia są artystyczne, ale jednak mi trochę szkoda, że takie rodzinne zdjęcia z dziećmi nie są kolorowe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Aż się wzruszyłam, widząc piękną miłość braterską od pierwszego wejrzenia. Sofia jest szczęściarą, mając czterech tak pięknych książąt.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja myślę, że do Sofii ,,pasują,, synowie. Będzie w przyszłości pięknie wyglądać z trzema przystojniakami. Spokojnych, spędzonych w zdrowiu Świąt Wielkanocnych.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy Sofia i Lilian się poznały?
  Jest jakieś wspólne zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak poznały się. Oczywiście nie ma takich zdjęć, księżna Lilian nie pojawiała się już publicznie od 2010 roku.

   Usuń
  2. A kuzynki Carla Philipa ze strony Królowej Helena i Vivian mieszkają na co dzień w Niemczech? Bywały na rodzinnych uroczystościach? Co o nich wiadomo? Może któraś będzie chrzestną Juliana.

   Usuń
  3. Nie ma raczej bieżących informacji na ich temat (szczególnie w dobie pandemii) są traktowane jak osoby prywatne. Z tego co wiadomo mieszkają w Niemczech.
   Giulia Sommerlath w ubiegłym roku wzięła ślub, niestety nikt z SRK nie mógł się na nim pojawić. O Vivien nie wiadomo nic jeśli chodzi o ostatnie lata. Helena w 2017 roku wzięła ślub na Majorce, obecnie mieszka w okolicach Hanoweru, gdzie pracuje. Pojawiały się na najważniejszych uroczystościach rodzinnych, teraz w związku z pandemią nie wiadomo czy możliwa będzie obecność ich wszystkich.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.