Victoria i Daniel z dziećmi oaz książę Carl Philip na spotkaniu ze szwedzką reprezentacją + więcej

2017/05/22


Księżniczka Victoria i książę Daniel zgodnie z zapowiedzią spotkali się dzisiaj z reprezentacją hokeja na lodzie, aby pogratulować im zdobycia złotego medalu na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Niespodziewanie z Victorią i Danielem pojawił się książę Carl Philip oraz Estelle i Oscar, którzy skradli całą uwagę!


Spotkanie z rodziną królewską było pierwszym przystankiem dla reprezentacji zaraz po powrocie z Kanady. Zaraz po nim hokeiści udali się na Sergels torg w Sztokholmie, aby spotkać się zebranymi na placu Szwedami. Niestety zabrakło dzisiaj pary królewskiej, która przebywa z oficjalną wizytą państwową w Indonezji.  


Dzisiaj po raz pierwszy możemy zobaczyć książęce rodzeństwo "w akcji" i biegającego księcia Oscara. W 2013 roku księżniczka Estelle miała pierwszą okazję do spotkania z Tre Kronor, kiedy reprezentacja również zdobyła złoty medal. Galerię zdjęć i uciekającego Oscara możecie zobaczyć tutaj - KLIK. Nagranie ze spotkania możecie obejrzeć tutaj - KLIK.
@TBoustedt twitter

Książę Oscar wystąpił oczywiście w koszulce Tre Kronor, która kilka lat temu należała do jego starszej siostry. Z kolei Estelle miała na sobie różową sukienkę Bonpoint, taką sama w szarym kolorze nosiła księżniczka Leonore na chrzcie młodszego brata.

@TBoustedt twitter

Popołudniu Victoria przybyła na spotkanie Przyjaciół Muzeum Nordyckiego i Skansenu. Następczyni Tronu jest patronką tego stowarzyszenia. 


11 komentarzy

 1. Uwielbiam Oscara i Estelle, są tacy uroczy. Wspaniale, że victoria i Daniel zabierają ze sobą dzieci na spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrzę na dwa przedostatnie zdjęcia z rodzeństwem.Myślę- co jest,dlaczego z jednego wyjścia Victoria ma dwie kreacje,raz spodnice w kwiaty,a raz błękitną bluzkę. Patrzę na podpis -przecież to Victoria,ale z Estelle cztery lata temu!Estelle i Oscar są identyczni.Na zdjęciach z tego samego okresu nie sposób na pierwszy rzut oka ich rozróżnić!
  To była wspaniała niespodzianka .

  OdpowiedzUsuń
 3. Estelle jest niesamowita, naturalna, spontaniczna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  super, że para książęca zabrała na to spotkanie swoje dzieci. Księżniczka Estelle jest taka urocza i naturalna, a książę Oscar jest niezwykle podobny do siostry, gdy ta była w jego wieku. Księżniczka Victoria prezentuje się pięknie w tej spódnicy.
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy w tym roku STCC? Zobaczymy CP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. STCC rozpoczęło się 7 maja i zakończy w sierpniu. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie startował CP.

   Usuń
 6. Skąd pochodzi to zdjęcie?
  Kto na nim jest oprócz Sofii i jej mamy?
  https://x.cdn-expressen.se/images/a0/10/a01025c40dae4789aab8fc886a906810/4x3/680.jpg

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zobaczyć Oscara i Estelle. Oscar rzeczywiście wygląda jak Estelle w jego wieku, są bardzo podobni

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepsze ujęcie jak Estelle podnosi braciszka :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.