Nowe zdjęcie Leonore

2015/04/17


Księżniczka Madeleine opublikowała na swoim koncie nowe zdjęcie córeczki, aby uczcić wiosnę.
Dziewczynka z zaciekawieniem przyglądała się wiosennym kwiatkom, już wyobrażam sobie jak świetnie Estelle i Leonore się dogadują. Córeczka Madde jest już naprawdę duża, aż trudno uwierzyć,ten czas tak szybko leci, w wakacje kuzynki będą już dla siebie wspaniałymi towarzyszkami podczas zabawy. 

Teraz pozostaje tylko czekać do audiencji u Papieża Franciszka i więcej zdjęć uroczej księżniczki.Możemy rozpoznać czapkę Livly, taką samą podczas krótkiego wypadu do Verbier nosiła, mała narciarka, księżniczka Estelle.Nie uważacie, że powyższe zdjęcie jest urocze? Jak miło popatrzeć na parę książęcą trzymającą się za ręce.W internecie pojawiły się nowe zdjęcia z ostatniego Globalnego Forum na temat dzieci. Galerię zdjęć możecie zobaczyć tutaj

12 komentarzy

 1. oba zdjęcia ą urocze
  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17748582,Krolowa_Danii_Malgorzata_II_wzywa_imigrantow_do_asymilacji_.html

  czytał już ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam już wcześniej na duńskich sto
   stronach i musze przyznać, że zgadzam się ze zdaniem królowej :)

   Usuń
  2. Dobrze to ujeła, ja też się z nią zgadzam.

   Usuń
  3. Niby zdanie wyważone, ale cieszę się, że Królowa zabrał głos. Prawda jest taka, że kto przybywa do obcego kraju, gdzie panuje inna kultura i religia to powinien się przystosować.

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia, Leonore jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 3. Zdjęcie Leonore jest urocze. Oczyma wyobraźni widzę jak zrywa te kwiatki i niezdarnie biegnie do mamy, by je wręczyć.;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz jakieś nowe książki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie nie, obecnie zastanawiam się na zakupem "Kobiet, które zawładnęły Europą "

   http://www.profit24.pl/Kobiety-ktore-zawladnely-Europa-9788377587072,product814226.html?cno4d

   Czekam także na cztery książki z Niemiec (które będę miała dzięki czytelniczce mieszkającej na stałe w Niemczech), biografię Victorii, książkę o Królowej Silvii i królu Karolu Gustawie oraz album ze ślubów królewskich i książkę Royal Style (trzy z nich po niemiecku jedna po szwedzku)

   Usuń
  2. polecam 'Kobiety, które zawładnęły Europą', mimo że większość informacji, które zostały w niej zawarte są znane, to jest bardzo fajnie napisana i szybko się nią czyta :)

   Usuń
  3. Dzięki ostatecznie mnie przekonałaś, czyli zamawiam ;D

   Usuń
  4. Śliczne te zdjęcie i czapka pożyczona od kuzynki :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.