Aktualizacja: Nowe zdjęcie Nicolasa! + Gdzie Nicolas świętował urodziny?

2016/06/17

Princess Madeleine Facebook 

Wczoraj późnym wieczorem księżniczka Madeleine udostępniła kolejne, nowe zdjęcie synka wykonane z okazji jego pierwszych urodzin! Mama chłopca w imieniu męża i synka podziękowała za wszystkie życzenia złożone z okazji urodzin księcia.

Marlene Rindå instagram
Zbliżenie 

Okazuje się, że rodzina spędziła urodziny księcia w Szwecji! Dokładnie 15 czerwca książę Carl Philip i Chrisa O'Neill zostali wspólnie zauważeni na Strandvägen w Sztokholmie. Nie wiadomo. Najprawdopodobniej Madeleine z dzieci nadal przebywa w Sztokholmie (od chrztu księcia Oscara), a Christopher przyleciał do Szwecji na urodziny synka. Nie wiadomo na jak długo rodzina zostanie w kraju. Może Maddie z dziećmi zostanie już w Szwecji do końca wakacji, Chrditoper niedługo dołączy do nich już na rodzinne wakacje?

4 komentarze

 1. Śliczny maluszek :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mnie zdziwił fakt, że Madeleine nadal jest w Szwecji. Od 7 czerwca nie miała oficjalnych wyjść, nie pojawiły się też żadne jej zdjęcia wskazujące, że nie wróciła do Londynu, a tu nagle pojawiają się zdjęcia Chrisa i Carla w Sztokholmie! Przypuszczałam, że może Chris został z rodziną i pracuje "na odległość", chociaż nie wiem, czy w jego pracy jest to możliwe, ale Twoje wyjaśnienie jest bardziej prawdopodobne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajnie, że są w Szwecji może będziemy mieli okazje zobaczyć ich nowe zdjęcia. Ale bedac w Szwecji Maddie nie poszłaby na ta impreze na której byli CyS- VyD ? No chyba, że po urodzinach od razu wyjechali.
  Widać, że Carl ma dobre stusunki z Chrisem. No i Carl mógł być na urodzinach chrześniaka.
  Tak bardzo bym chiała, żeby Maddie albo cCris byli chrzestnymi Alexa ale to chyba niemożliwe :(

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.