Listy, książki i więcej

2017/02/10Post obiecywany od dawna, czyli troszkę o listach, książkach, gazetach i gadżetach z ostatnich miesięcy i tygodni.

Listy praktycznie z całego 2016 roku, niestety w tym roku w świątecznych listach nie dopisała mi Belgia i Monako, a jak u Was?


Dwa numery Svensk Damtidning i Kungliga Magasinet prosto ze Szwecji.
(Od góry z prawej)  Magazyn Hello z Anglii, a w nim wywiad z parą królewską oraz niżej Vanity Fair z królową na okładce, kupione dzięki Agnieszce z bloga o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej.


Od góry z prawej: Ostatnia niespodzianka od wydawnictwa Znak - Caraval oraz królewska herbata ze Szwecji (sama nie wiem kogo zaparzyć najpierw ;)) 
Kolejna przesyłka od Znaku z początku zeszłego miesiąca - książka u osobisty kalendarz Eat Pretty, już teraz mogę z czystym sumieniem polecić, fajnie zadbać o dobry wygląd wprowadzając drobne zmiany w diecie, szczególnie, że tak samo robią szwedzkie księżniczki! Więcej książce i kilka ciekawych rad z niej znajdziecie na Swedish Princesses Blog na dniach. 
Książki od wydawnictwa Pascal już nie takie nowe, kupiłam je kilka miesięcy temu i jestem nimi zachwycona. Do tego kilka ślubnych pocztówek od Kasi. Na koniec zbliżenie na kalendarz z Danii o którym już wspominałam jakiś czas temu, świetna sprawa, wspaniale gdyby również w Polsce było coś takiego.

12 komentarzy

 1. Wysłałaś do Szwecji z okazji świąt? Odpisują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z okazji urodzin Sofii i świąt w jednym, ale odpisali tylko na życzenia urodzinowe, więc nie odpisywali w ogóle na świąteczne.

   Usuń
 2. Ja w tym roku nie dostałam odpowiedzi na listy świąteczne z Danii i Szwecji. A kolekcja wręcz imponująca

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd kalendarz? Bardzo fajny. Chyba przeoczyłam informację o nim na blogu.
  Herbata bardzo pomysłowa. To jakaś specjalna mieszanka? Zdaje się, że Sofii brakuje :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przysłała mi go Czytelniczka :)
   Przyznam, że jeszcze herbaty nie zaparzyłam, jakoś mi jej szkoda hahah Sofii brakuje bo herbata została wyprodukowana w 2015 roku na krótko przed ślubem.

   Usuń
 4. Taka herbata to by mi każda smakowała: )Wspaniała kolekcja,bardzo zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello

  I'm from the UK. I love the Swedish Royal Family and would love to buy books and magazines on them. Does anyone know of anything that I can get delivered to the UK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Best search on amazon and ebay. The book there are not expensive but very good and interesting. I always order from these pages.

   Usuń
 6. Wspaniała kolekcja gratulacje ☺

  OdpowiedzUsuń
 7. P.S. Będę zbierać dla Ciebie artykuły z meksykańskich czasopism :) Oczywiście nie jest tego tyle co w Niemczech, ale czasami pojawia się coś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale Ci zazdroszczę takiego kalendarza :P
  Piękna kolekcja:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.