Wszystkiego najlepszego Leonore - trzecie urodziny księżniczki!

2017/02/20

Brigitte Grenfeldt / kungahuset.se

Dzisiaj swoje trzecie urodziny świętuje księżniczka Leonore. Tradycyjne z tej okazji dwór królewski i księżniczka Madeleine na swoim Facebook'u udostępnili nowe zdjęcia księżniczki.

Brigitte Grenfeldt / kungahuset.se

Przepiękna sesja zdjęciowa została zrobiona w sobotę na Zamku Królewskim przez Brigitte Grenfeldt. Musicie przyznać, szczególnie zdjęcia z balonikami są przepiękne!

Brigitte Grenfeldt / kungahuset.se

Brigitte Grenfeldt / kungahuset.se

Tak jak w ubiegłym roku Leonore świętuje swoje urodziny w Szwecji z rodzicami, bratem oraz resztą rodziny. Możliwe, że ze względu na rozpoczynającą się dzisiaj wizytę państwową mała księżniczka ma już za sobą przyjęcie urodzinowe.

Życie księżniczki w zdjęciach możecie prześledzić w zakładce z oficjalnymi zdjęciami książęcej rodziny - KLIK. Aż trudno uwierzyć ile zmieniło się w życiu Madeleine w ostatnich latach!


17 komentarzy

 1. Jaka śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciężko uwierzyć jaka jest już duża

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka duża, przepiękne zdjęcia, Leonore robi się coraz ładniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia Leonore jest śliczna przypomina mi mała Maddie. Wszystkiego najlepszego dla małej solenizantki 😙

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe zdjęcia. Leonore jest taka podobna do Madeleine.

  Masz rację, życie Madeleine bardzo się zmieniło. Wspaniale, że jest taka szczęśliwa, bo przecież w 2010 roku się na to nie zanosiło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie są prześliczne, ale najbardziej podoba mi się ostatnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia ślicznej Leonore,też mam wrażenie że coraz bardziej upodabnia się do swojej mamy Madeleine:)DW

  OdpowiedzUsuń
 8. Mała ślicznotka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ta mała jest strasznie brzydka. Ciekawe po kim skoro rodzice są urodziwi

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczna dziewczynka i śliczne zdjęcia.
  Jak ten czas szybko leci pamiętam jak czekaliśmy na jej pierwsze zdjęcia po narodzinach.

  OdpowiedzUsuń
 11. Moja ulubiona mała księżniczka. Bardzo ładne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cała mała Maddie. śliczna jest.

  OdpowiedzUsuń
 13. Powtórzę komentarz sprzed roku: Leonore jest piękna.

  OdpowiedzUsuń
 14. Śliczme zdjęcia <3 Bardzo dobry pomysł na wykorzystanie baloników.
  Mnie jednak bawią te czarne kolana na ostatniej fotce,bo widać, że żaden kąt w pałacu nie zostanie pominięty przy zabawie :) Ciekawe co na to dziadek haha

  OdpowiedzUsuń
 15. Ponoć wszystkie dzieci są piękne, ale ta dziewczynka ma dziwną "urodę, drażniącą",brak delikatności i tego "czegoś" co sprawia,że spojrzenie na dziecko wzbudza ciepłe uczucia. Nie ma porównania do delikatnej buzi Estel, nawet jej braciszek jest ładniejszy.Nie rozumiem tych zachwytów i określanie wręcz "piękna" Czy tylko dlatego że to córka Maddie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać to Twoje zdanie, które również się tutaj pojawia, Ty możesz uważać, że ma drażniącą urodę, ja, że jest piękna i śliczną dziewczynką. Każdy ma inny gust i tyle, ja,zdecydowanie należę do tej drugiej grupy i uważam, że Leonore jest po prostu słodka i urocza. Rzeczywiście ma,zupełnie inny typ urody niż chociażby Estelle, ale im jest starsza tym robi się ładniejsza. Takie jest moje zdanie, każdy ma inne. Nie musimy pisać, że jest piękna tylko dlatego, że jest córką Madeleine. Ja na przykład nie rozumiem twojego punktu widzenia, ale nie poddaję go wątpliwości szukając dziwnych motywów opinii z którymi się nie zgadzam. Każdy ma po prostu inny gust i tyle :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.