Wygraj książkę "I cóż, że o Szwecji"!

2017/03/27


Witajcie! Wspaniała pogoda za oknem zdecydowanie nastraja wiosennie, wieczoru ubywa, jednak zawsze znajdzie się choć chwila na dobrą książkę. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z dwoma egzemplarzami "I cóż, że o Szwecji" autorstwa Natalii z mojego ulubionego Szwecjobloga! Aby zdobyć swój własny egzemplarz wystarczy puścić wodze fantazji i poszaleć ze swoją kreatywnością pisząc opowiadanie :)


Jesteś w Szwecji i możesz być kim zechcesz w Szwedzkiej Rodzinie Królewskiej! Będziesz księżniczką Madeleine? Może asystentką królowej Silvii, albo najlepszą przyjaciółką księżniczki Victorii? Weźmiesz królewski ślub z księciem Oscarem, a może Twój syn poślubi księżniczkę Estelle? puść wodze fantazji i opisz to w swoim opowiadaniu!

Liczę na kreatywne prace i mam nadzieje, że będziecie się wspaniale bawić przy pisaniu. Dlatego też nie wprowadzam żadnych ograniczeń co do długości, ani konstrukcji tekstu. 

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj o 19:00, swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 2 kwietnia, do godziny 20:00. Prace należy wysyłać na adres ksiezniczka_blog@interia.pl w formacie .doc w załączniku maila, jako temat należy wpisać "Konkurs". Zakwalifikowane zostaną jedynie prace, które spełnią powyższe kryteria i te zawarte w regulaminie.  

Przed wysłaniem pracy proszę o zapoznanie się z poniższym regulaminem i zastosowanie się do niego.

1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Swedish Princesses, Marlena (ja). 
2. Sponsorem książek "I cóż, że o Szwecji" jest Wydawnictwo Poznańskie.
3. Konkurs trwa od 27.03. do 02.04. do godziny 20:00.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia przyjmowania prac konkursowych.
5. Konkurs skierowany jest do Czytelników mojego bloga. 
6. W temacie maila należy napisać "Konkurs", wraz z pracą proszę o nadesłanie swojego imienia i nazwiska oraz według własnej woli pseudonimu, który będzie mógł zostać opublikowany na blogu podczas ogłoszenia wyników zamiast Waszych danych. (jedynie ja będę miała wgląd w Wasze dane). 
7. Prace osób, które zwyciężyły zostaną opublikowane na blogu w dniu ogłoszenia wyników konkursu. Zastrzegam sobie zgodę na bezterminowe i nieodpłatne zamieszczenie prac na blogu z zachowaniem praw autorskich. 
8. Osoby nagrodzone w konkursie otrzymają ode mnie e-mail w dniu ogłoszenia wyników, w którym znajdą informacje na temat otrzymania nagrody.
9. Na konkurs można wysłać tylko jedną pracę. W przypadku nadesłania więcej niż jednej pracy, tylko pierwsza zostanie oceniona. 
10. Jeśli warunki uczestnictwa nie zostaną spełnione, praca nie zostanie przyjęta do konkursu.
11. Nadesłanie pracy jest jednoznaczne z potwierdzeniem woli uczestnictwa w konkursie.
12. Książki zwycięzcom wysyłam tylko i wyłącznie na terenie Polski. 
13. W przypadku pytań dotyczących konkursu proszę pisać je w komentarzach pod tym postem lub wysłać na maila ksiezniczka_blog@interia.pl.

4 komentarze

 1. Ale super, jutro zabieram się za pisanie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jak to możliwe, ale już skończyłam pisać. Jak tylko zobaczyłam temat, od razu wiedziałam o czym będzie moje opowiadanie, wena wzięła mnie jak nigdy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w konkursie. Odwiedziłam także blog o Szwecji, który jest polecony w tej notce. Blog ten wydaje się być bardzo interesujący.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.