Księżniczka Leonore świętuje 7 urodziny!

2021/02/20

Photo: Princess Madeleine Facebook


Czas leci nieubłaganie! Ciężko uwierzyć, że dzisiaj mija siedem lat od narodzin księżniczki Leonore i pierwszego dużego wydarzenia w życiu Szwedzkiej Rodziny Królewskiej, które relacjonowałam na blogu. Mam wrażenie, że minął dopiero rok od niecierpliwego wyczekiwania na konferencję Christopher'a, oczekiwania na pierwsze zdjęcia i imiona księżniczki. 


 

Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin dla naszej dzikiej i żądnej przygód Leonore! Mamy nadzieję, że pozostaniesz taka, jaka jesteś: zabawna, słodka, ciekawa, troskliwa i zupełnie niepowtarzalna - tak jak jednorożce, które kochasz! napisała na facebook'u mama jubilatki, księżniczka Madeleine. Nowe fotografie dziewczynki zostały zrobione przez jej rodziców niedaleko domu rodziny w Miami na Florydzie.

7 komentarzy

 1. Fajna dziewczynka z niej wyrasta, choć też ciężko uwierzyć, że już ma 7 lat :O
  Madeleine ma zawsze ciekawe pomysły na zdjęcia swoich dzieci, dzięki czemu są one takie naturalne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież motyw z trzymaniem balonów i pozowanie na tle morza pojawiało się wielokroynie. O czym ty mówisz?

   Usuń
  2. Obstawiam, że Agnieszka mówi o tym, że zdjęcia, które robi Madeleine są po prostu naturalne i niepozowane. To, że sceneria nie jest bardzo oryginalna nie znaczy, że zdjęcie nie może być ciekawe. Nie ma w końcu nieskończonej ilości scenerii i pomysłów do zdjęć :)

   Usuń
  3. Nie mam na myśli akurat pozowania z balonami, tylko tak jak Marlena się domyśliła, że Madeleine robi naturalne zdjęcia swoim dzieciom :)

   Usuń
 2. Piękna Leonore i śliczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcie, które przypomniały mi o lecie, wakacjach... Leonore jak zawsze pełna energii i radości, oby to nigdy się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli można powiedzieć, że blog rośnie/starzeje się razem z Leonore (albo Leonore razem z blogiem xD) :D Jak najwięcej rocznic dla obu!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.