Księżniczka Victoria i król Carl Gustaf na konferencji w Artipelag + więcej

2017/09/14
Dzisiaj król i księżniczka Victoria przybyli do Artipelag w Sztokholmie, aby wziąć udział konferencji zorganizowanej przez Międzynarodowy Instytut Badań nad Pokojem. Galeria zdjęć - KLIK.

W poniedziałek na Zamku Królewskim zebrała się Rada Spraw Zagranicznych. Rada stanowi organ konsultacyjny między Parlamentem a Rządem, którego król jest przewodniczącym. Następczyni Tronu jej członkiem Rady Spraw Zagranicznych.

Wczoraj para królewska i para książęca przyjęły na audiencji  Minister Spraw Zagranicznych Margot Wallström i Annikę Söder, aby porozmawiać o Radzie Bezpieczeństwa. Następnie Victoria spotkała z ministrem Svenem-Erikiem Bucht z którym rozmawiała o aktualnych sprawach ministerstwa oraz pracach nad rozwojem szwedzkich wsi.


5 komentarzy

 1. Kolejna stylizacja Victorii, która podsyca nasze spekulacje o ciąży.
  Piękna spódnica z wczorajszego spotkania.
  Marleno, popracuj nad stylistyką swoich postów. Odnoszę wrażenie, że nie czytasz tego co napisałaś przed publikacją. Stylistyka i interpunkcja fatalne.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja podziwiam Twoją pracę na blogu :) codziennie coś nowego, nawet nie wyobrażam sobie ile to czasu musi pochłaniac. A przecież robisz to hobbistycznie, do tego masz studia i życie prywatne. Naprawdę wielki szacunek. Fakt, zdarzają się drobne błędy ale nie zakłócają one przekazu informacji:) miłego popołudnia ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyjścia, o których nam trudno coś napisać,natomiast rodzina królewska musi się do nich długo przygotowywać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi sie stylizacja ze spodniami,piekne dodadtki torebka i szpilki.Marleno sprawdz prosze zakladke Victoria w czasie drugiej ciazy bo odsyla mnie do czego innego a bardzo chcialabym sobie porownac jak wygladala ksiezniczka na poczatku ciazy z Oscarem

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.