Leonore i Nicolas z wizytą u Heidi

2017/09/21

Princess Madeleine Facebook

Księżniczka Madeleine podzieliła się na swoim Facebooku nowymi zdjęciami Leonore i Nicolasa. Okazuje się, że rodzina udała się z wizytą na Gotlandię! 


Princess Madeleine Facebook

Podczas zeszłorocznej wizyty na Gotlandii księżniczka Leonore miała okazję poznać swojego kucyka - Heidi, którego otrzymała od władz księstwa w prezencie z okazji chrztu. Finalnie mała księżniczka wróciła do księstwa, aby ponownie spotkać się z Heidi. Tym razem był z nią również brat, książę Nicolas.


Photos: Princess Madeleine Facebook

12 komentarzy

 1. Urocze zdjęcia:) czy rodzina długo jeszcze bedzie w Szwecji? Maddie ma zaplanowane jakieś wyjścia czy raczej wrócą do Londynu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiadomo jak długo, na początku października Madeleine będzie w USA w ramach Childhood Foundation.

   Usuń
 2. pierwsze zdjęcie jest takie słodkie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodkie zdjęcia, ciekawe kiedy Nicolas odwiedzi swoje księstwo... Możemy się tego spodziewać jeszcze w tym roku?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy dzieci Madelaine są faktycznie książętami, skoro tytuł dziedziczy się po ojcu, a Chris księciem nie jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czegoś takiego jak "dziedziczenie tytułu po ojcu" w Szwecji. Tytuł dziedziczy sie po rodzicach lub jednym z nich. Dzieci odziedziczyły tytuł po mamie, która jest księżniczką z urodzenia. Zarówno Nicolas jak i Leonore mają tytułu JKW oraz swoje księstwo. Dokładnie mówiąc w Szwecji nie dziedziczy się tytułów, każde nowo-narodzone dziecko otrzymuje swój własny. Gdyby były dziedziczone (dla przykładu) Estelle i Oscar nosiliby tytuły księżnej i księcia Vastergotland. Jedynie małżonkowie wchodząc do rodziny królewskiej i przyjmując tytuł noszą taki sam jak współmałżonek. Stąd księżna Sofia jest księżną Varmland (taki tytuł przy narodzinach otrzymał książę Carl Philip), a książę Daniel księciem Vastergotland (tytuł księżniczki Victorii).

   Usuń
 5. No nie mogę!!! Leonore to cała Madeleine, kiedy była w jej wieku. W przyszłości mała księżniczka będzie tak piękna jak jej mama.

  OdpowiedzUsuń
 6. Są bardzo do siebie podobni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyjątkowe zdjęcia, szczególnie pierwsze.
  Liczę, że któregoś dnia Leonore pokocha konie jak Madeleine :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak Leonore miała rok, myślałam , ze będzie nieładna , miała baardzo wydatne usteczka , nie była to uroda tak subtelna jak Estelle. A teraz proszę, rośnie mała piękność :-)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.