Victoria z dziećmi na Prins Daniel Lopp

2017/09/10


Dzisiaj w Parku Haga odbywa się doroczny wyścig imienia księcia Daniela. Prins Daniel Lopp to zawody sportowe dla najmłodszych na które składa się wyścig dla dzieci. Tradycyjne książę Daniel otworzył bieg i wręczył medale wszystkim dzieciom które wzięły w nim udział. Ponadto najmłodsi mogą spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. W Parku ustawiono nawet specjalne lodowisko na którym dzieci uczą sie jeździć na łyżwach i grać w hokeja na lodzie. Została tam nawet zauważona księżniczka Estelle.Tradycyjne w trakcie wyścigu na spacer wybrała się księżniczka Victoria w tym roku, po raz pierwszy, razem z dwojgiem dzieci. Razem z nimi była rodzina ze strony królowej Silvii, Helena Christina Sommerlath i jej mąż, Jan Sommerlath-Sohns a także Vivien Sommerlath.

12 komentarzy

 1. Estelle zmienia się z miesiąca na miesiąc. Oscar za to przypomina nam jak wyglądała , gdy była mniejsza. Po prostu urocza kopia.
  Miła,jesienna ,rodzinna wycieczka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Estelle jaka piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze miło zobaczyć Estelle i Oscara

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne dzieci, Estelle nie poznałam. Nie pamiętam wyjść z poprzednich lat

  OdpowiedzUsuń
 5. Byli z nianią???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać na zdjęciach z mamą oraz z rodziną o czym zresztą napisałam w poście :)

   Usuń
  2. Ale ta pani z dlugimi wlosami to chyba niana tych dzieci,wiec byli rowniez z niania.

   Usuń
  3. Druga kuzynka Victorii nie niania :) obok niej zakryta przez Victorię idzie Vivien Sommerlath kuzynka a zarazem chrześnica Vickan.

   Usuń
 6. Estelle coraz piękniejsza i coraz słodsza, a Oskar jej mały klon.

  OdpowiedzUsuń
 7. Estelle śliczna, a Oskar uroczy. Wiktoria ma bardzo udane dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.