Księżniczka Victoria z wizytą w Kungliga Vetenskapsakademien

2017/09/21Dzisiaj Następczyni Tronu odwiedziła Królewską Akademię Nauk, aby wziąć udział w konferencji na temat klimatu ku pamięci badacza Gordona Goodmana. Podczas seminarium omówiono najnowsze wyniki badań klimatycznych. 


Na dzisiejszy dzień Vickan wybrała sukienkę od Ralpha Laurena oraz torebkę Valentino.

---

Z nieznanych powodów odwołana została oficjalna wizyta państwowa Prezydenta Kazachstanu w Szwecji. Miała odbyć się w dniach 12-13 października.

Jutro na Zamku Królewskim odbędzie się przyjęcie dyplomatyczne. Pojawią się na nim para królewska, księżniczka Victoria, książę Daniel oraz książę Carl Philip. Poniżej stylizacje Następczyni Tronu z ostatnich dwóch lat. Z pewnością pamiętacie w 2015 roku przy okazji bankietu ogłoszono drugą ciążę Victorii. 
***

Dopytywaliście o zakładki dot. drugich ciąż. Obie zostaną w najbliższym czasie uzupełnione. W przypadku Victorii jak na razie link odsyła do wszystkich postów z wyjść odbytych w trakcie ciąży. Na dniach zdradzę również więcej na temat jesiennej ramówki bloga.

9 komentarzy

 1. Czy dostałaś kiedyś odpowiedź od Victorii? Ile czekałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostałam odpowiedzi. Jak na razie tylko trzy czy cztery razy od Sofii i raz od królowej.

   Usuń
 2. Piękna stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria bardzo interesuje się sprawami klimatu,ochrony środowiska i na pewno takie spotkania poszerzają jej wiedzę.Przydadzą się jej podczas zaplanowanych wizyt po pięknych regionach kraju.
  Urocza,lekka sukienka.Wystarczyły tylko skromne,pastelowe dodatki,aby wyglądała promiennie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od kilku dni wchodzę na bloga z nadzieją, że zobaczę drukowane litery VICTORIA W CIĄŻY. Naiwna jestem? Stroje z ostatnich wyjść są dosyć dwuznaczne i marzy mi się ich 3 dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczna stylizacja, taka dziewczęca.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.