Przyjęcie niespodzianka dla księżniczki Victorii

2017/09/04

Embed from Getty Images

W sobotę wieczorem odbyło się urodzinowe przyjęcie dla księżniczki Victorii. Wszystko zostało zachowane w ścisłej tajemnicy przed Następczynią Tronu, a organizacją imprezy zajął się książę Daniel.

O godzinie 18:00 wszyscy goście byli już w Pałacu Haga i oczekiwali przybycia Victorii. Po dwudziestu minutach była już w domu, a z Pałacu było słychać dźwięki urodzinowej piosenki. Tematem przewodnim imprezy była plaża. W ogrodach Pałacu rozstawiono kilka białych namiotów oraz usypano plaże. Przygotowywaniem posiłków zajął się sam szef kuchni króla, Stefano Catenacci oraz kucharze Operakällaren. W tłum gości wmieszała się także fotograf książęcej rodziny, Kate Gabor. Wśród gości znaleźli się członkowie innych rodzin królewskich. Mediom udało się sfotografować księcia Haakona i księżniczkę Marthe Louise z Norwegii. Możliwe, że w Pałacu bawiło się więcej królewskich gości. Na imprezie była także siostra księcia Daniela oraz jego kuzynki, a także dzieci księżniczki Christiny. Na miejscu nie zabrakło księżniczki Madeleine z mężem. Jak podał Expressen wracając do domu małżonkowie dostali mandat za przekroczenie prędkości.

Dzisiaj około 10:30 król i księżniczka Victoria spotkają się z rządem, po czym o 11:15 rozpocznie się konferencja prasowa podczas, której zostaną podane imiona i tytuł małego księcia. O 12:15 cała rodzina królewska zbierze się na Te Deum.

8 komentarzy

 1. jest nadzieja, że Maddie i Chris będą na Te Deum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciężko się komentuje (wdaje w dyskusję) kiedy komentarz publikowany jest z kilkunastogodzinnym opóźnieniem .... ::(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałam weekend i swoje plany :) dzisiaj wszystko wraca do normy. Nie uwierzycie ale też mam rodzinę, wyjścia i czasami wyjeżdżam w weekendy. Troszkę cierpliwości.

   Miłego dnia

   Usuń
  2. Chciałabym zapytać (jeśli to nie problem) gdzie kupiłaś sukienkę na wesele? Bardzo, bardzo mi się spodobała, też mam niedługo wesele w rodzinie i szukam czegoś podobnego ;)

   Usuń
  3. W lokalnym sklepie, z Top Moda, model Kamila :)

   Usuń
 3. Super zawsze marzyłam żeby mieć przyjęcie niespodziankę ale niestety nikt jeszcze na ten pomysł nie wpadł mam nadzieję że Victoria była zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 4. Książę Gabriel !!!!!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.