Księżna Sofia na ceremoni zakończenia roku Sophiahemmet

2018/01/18

Dzisiaj o 16.00 księżna Sofia przybyła ceremonię zakończenia roku nauki Sophiahemmet i wręczenie dyplomów. Uroczystość tradycyjnie odbyła się w sztokholmskim ratuszu. Co ciekawe na miejscu jest również księżniczka Christina, po raz pierwszy od przekazania patronatu nad Sophiahemmet księżnej Sofii.

10 komentarzy

 1. Dzisiaj Sofia bardzo, bardzo ładnie, ale Christina błyszczy. Wspaniale ją zobaczyć, widać, że już lepiej się czuje, wyglądała pięknie w tej sukience

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia ma piękny płaszczyk.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło,że Christina pokazała swojr poparcie dla Sofii.Księżna wygląda dziś ślicznie i uroczo,wróciła do normalności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj Sofia wyglądała ładnie ale ostatnie zdjęcie jest po prostu super.
  Z tego względu że nie za bardzo umiem szwedzki język, ale coś wyczytałam, że Sofia pokłóciła się z Maddie? Czy to prawda czy znowu plotka.
  I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Victorii czy to zwykłe przeziębienie czy coś poważnego, bo dwór mówi jakoś tak niejasno
  Pozdrawiam Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plotki o konflikcie między Madeleine a Sofią pojawiają się regularnie co miesiąc dwa, więc naprawdę nie warto w to wierzyć. O kolejnych konfliktach piszą tylko całkowite brukowce publikujące same plotki. Z uwierzeniem w jakikolwiek konflikt poczekam do momentu kiedy napiszą o tym bardziej wiarygodne media, czyli pewnie będę czekać w nieskończoność :)

   Victoria jest naprawdę tylko przeziębiona. Oczywiście może chodzić o grypę etc. ale to na pewno nie jest nic bardzo bardzo poważnego. Według dworu przewlekłe przeziębienie.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 5. Obie panie bardzo ładnie. Sofia ma piękny płaszczyk, a Christina wygląda wspaniale i ma śliczną sukienkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Płaszczyk Sofii jest obłędny! Po prostu cudo i te wzory na dole, piękny. Dzisiejsza stylizacja bardzo ładna

  OdpowiedzUsuń
 7. Sofia ślicznie wyglądała

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.