Księżna Sofia na UNDP's spring gala

2018/04/17

Embed from Getty Images

Dzisiejszego wieczoru księżna Sofia pojawiła się na UNDP gala w Fotografiska.  UNPD czyli United Nations Development Programme - Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych.

Działania UNDP wspierają pozytywne zmiany w krajach poprzez udostępnianie społeczeństwom wiedzy, doświadczenia oraz środków pieniężnych i intelektualnych. Siedzibą agendy jest Nowy Jork. UNDP działa w 166 krajach, gdzie wspomaga rozwiązywanie globalnych i krajowych problemów rozwojowych. Dzięki pomocy UNDP, kraje rozwijające się mogą w efektywny sposób wykorzystywać otrzymaną pomoc.
 wikipedia


Nagrody Programu Rozwoju ONZ za osiągnięcia Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju - znalazła swoich odbiorców dzisiejszego wieczoru, a księżna Sofia była jedną z wręczających nagrody
"Poprzez swoją obecność podkreśliła znaczenie osiągnięcia globalnych celów w Szwecji" - mówi Johan Tegel, dyrektor UNDP ds. Informatyki.
Wśród uczestników i wręczających nagrody znaleźli się także prezes zarządu Achim Steiner, wicepremier Isabella Lövin, minister spraw cywilnych Ardalan Shekarabi, przewodniczący Instytutu Badań nad Pokojem Jan Eliasson i księżna Sofia.


Księżna Sofia wybrała na dzisiejszy wieczór spódnicę od Idy Sjostedt. Księżna najprawdopodobniej przerobiła czarną suknię z bankietu na cześć prezydenta Islandii.  Do sukni księżna dobrała zielone buty od Stinaa J.

17 komentarzy

 1. Sofia pięknie wygląda w tej sukni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia prezentuje sie bardzo ladnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. podobne buty do tych Victorii z wczoraj - a przynajmniej kolor

  OdpowiedzUsuń
 4. za krótki tułów do takiej spódnicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że trzeba mieć z 2m do takiej spódnicy

   Usuń
 5. lepiej wygląda ta sukienka teraz niż wcześniej na bankiecie.
  Czy będzie wizyta Aleksandra, Oscara lub Nicolasa w swoich księstwach bo chłopaki już mają po dwa lata Nicolas nawet 3 a chyba jakoś w tym wieku odbywają się te wizyty wiadomo coś o tym albo ile wcześniej zapowiadają takowe wizyty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wizyty Oscara i Alexandra jeszcze nie zapowiadane, z kolei Nicolas powinien odbyć swoja w zeszłym roku. Dwór podał, że "na ten moment (czyli zeszły rok) nie jest planowana".

   Usuń
 6. Co to za okazja?

  https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/first-communion-of-prince-carl-philip-of-sweden-news-photo/542356022#/-picture-id542356022

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konfirmacja Carla Philipa. W Szwecji nie ma pierwszej komunii.

   Usuń
  2. Aha czyli jest błędny opis w linku.

   Usuń
 7. Wyście Sofii i Carla:

  Audiencja dla organizacji "Attention" została przesunięta z 8 maja na 22 maja. Dodatkowo na oficjalnej stronie SRK zostało ogłoszone nowe wyjście - 15 maja para książęca odwiedzi Novare Peritos gdzie uzyska informacje na temat ich pracy dla młodych ludzi o zróżnicowanych funkcjach poznawczych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sofia zauroczyła mnie tą suknią.Czerń świetnie wygląda z zielonymi szpilkami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przytyło jej się po tych dzieciakach. Spódnica skojarzyła mi się z tą Meghan Markle z zaręczyn.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? Wygląda normalnie.
   Czy każdy musi mieć kości na wierzchu?

   Usuń
  2. Wygląda zupełnie normalnie :)

   Usuń
 10. Podobają mi się ostatnio stylizacje włosów i makijaż Sofii :) co do stroju to ten mi się podoba, ale ogólnie jeszcze trochę jej brakuje do Madeleine :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.