Victoria wręcza Medal Vega + pierwsze zdjęcia z Lapland

2018/04/25Wczoraj przed południem księżniczka Victoria wręczyła Medal Vega - Geographical Research Award. W tym roku medal otrzymał profesor Gillian Hart oraz profesor emerytowany Arild Holt-Jensen.

Medal Vega został ustanowiony w 1880 roku przez Szwedzkie Towarzystwo Antropologii i Geografii (SSAG) i zgodnie ze statuami przyznawany jest "osobom za wybitne osiągnięcia w postępach badań geograficznych".  Złoty medal Johana Augusta Wahlberga został przekazany Arild Holt-Jensen za holistyczne podejście do geografii jako nauki wraz z jej zastosowaniami do planowania miejskiego i regionalnego. 


Również wczoraj książęca para spotkała się z zarządem swojej fundacji. Z tego spotkania nie pojawiły się żadne zdjęcia.
Z kolei dzisiaj z samego rana Victoria przybyła do Lapland w ramach swoich podróży po szwedzkich prowincjach. Wizytę w księstwie rozpoczęła w szkole Skytteanska w Tarnaby


7 komentarzy

 1. Mała zmiana w fryzurze, a jaki efekt!
  Wydaje mi się, że Victoria już kiedyś nosiła tę spódnicę, chyba na jakimś nabożeństwie lub chrzcie. Też ją wtedy połączyła z białą bluzką, ale nie koszulową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, masz rację. Księżna Mary też ma identyczną spódnicę :)

   Usuń
 2. Wczoraj kucyk dzisiaj warkocz, niby zwykłe fryzurki, ale fajnie zobaczyć coś innego. Nie spodziewałam się, że Victoria ma już tak długie włosy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Vic ma 40 lat? Wygląda na 60.

  OdpowiedzUsuń
 4. Vic ma świetną czapkę z różową koroną!

  OdpowiedzUsuń
 5. Victoria przepięknie wygląda, uwielbiam jej uśmiech

  OdpowiedzUsuń
 6. Mówcie co chcecie, ale jest świetna!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.