Zimowa sesja zdjęciowa książęcej rodziny!

2017/01/12Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że książęca rodzina zasypie nas tak dużą ilością nowych fotografii. Po dopiero co udostępnionych zdjęciach księżniczki Leonore i księcia Nicolasa nadszedł czas na zimową sesję zdjęciową!Po raz pierwszy członkowie Szwedzkiej Rodziny Królewskiej zdecydowali się na taki krok. Miejmy nadzieję, że księżniczka Madeleine z mężem właśnie utworzyli swoją nową tradycję. Jeśli wierzyć pierwszym doniesieniom prasy fotografie wykonano 10 stycznia, oczywiście w Alpach. Miejmy nadzieję, że pojawi się jeszcze więcej pięknych fotografii w śniegu.

13 komentarzy

 1. Super zdjęcia :) Myślę, że Maddie i Chris zdecydowali się wykonać/opublikować kilka zdjęć z dziećmi idąc śladem innych rk: duńskiej, holenderskiej czy belgijskiej. W ubiegłym roku nawet Kate i William opublikowali kilka fotek z dziećmi z zimowych wakacji. Zdjęcia są urocze, wielbiciele się ucieszą. Same korzyści z publikacji!

  OdpowiedzUsuń
 2. może dogadali się z paparazzi,
  my wam udostępnimy rodzinne zdjęcia, a wy nas nie będziecie śledzić i pstrykać fotki na stoku? wiecie coś za coś

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpiekniejszy - bernardyn!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z psem najlepsze! <3 Uwielbiam bernardyny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne zdjęcia rodziny jacy wszyscy szczęśliwi i uśmiechnięci. Dzieciaczki są piękne. Maddie z Chrisem też super wyszli. Oby to była ich tradycja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia. Też mam nadzieję, że to będzie nowa tradycja

  OdpowiedzUsuń
 7. Marzyłam o takich zdjęciach, są śliczne

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcie Madeleine z rodziną.Też bardzo bym chciała żeby to była nowa tradycja.Po prostu cudowne:) DW

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbardziej lubię Maddie więc takie zdjęcia po tych,które ukazały się ostatnio to taka wisieńka na torcie 😊 po prostu ich uwielbiam 😍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam tak samo. Maddie i jej rodziś to mpo ulubieńcy.

   Usuń
 10. Leonore może się poszaleć w śniegu i aż zaróżowiły się jej policzki.Piękna niespodzianka i cudowna rodzinka.Przyłączam się do wszystkich zachwytów: )
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne rodzinne zdjęcie! <3 Wreszcie widzimy uśmiechniętego Chrisa!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.