Ostatnie spotkania księżniczki Victorii + kolejny program o Następczyni Tronu

2017/05/19

Victoria uczestniczy dzisiaj w 75. rocznicy utworzenia szwedzkiej federacji niepełnosprawności. Jednym z prelegentów była Daniela Bas, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Rozwoju w Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Księżniczka Victoria uczestniczyła wczoraj w rozmowach na temat zrównoważonego rozwoju w siedzibie Sida na Valhallaväen w Sztokholmie. Wśród obecnych był dyplomata Jan Eliasson, który do niedawna był zastępcą Sekretarza Generalnego ONZ, a obecnie jest prezesem Instytutu Badań nad Pokojem.

Victoria założyła kolorowe kolczyki Sophie by Sophie stworzone w ramach kampanii World Childhood Foundation. Środki ze sprzedaży tej biżuterii przekazywane są fundacji królowej. Granatowy komplet pochodzi od Baum und Pferdgarten.

Z kolei po południu Victoria i Daniel przybyli do siedziby Królewskiej Akademii Nauk w Sztokholmie, aby wręczyć nagrody Crafoord. Nagrodzeni zostali trzej badacze chwaleni za ich osiągnięcia i walkę z chorobami stawów. Victoria wybrała dobrze już znaną sukienkę od H&M.


Powstaje kolejny program o księżniczce Victorii! Następczyni Tronu udzieliła wywiadu Ebbie von Sadow. Program został podzielony na dwie części i pierwsza z nich zostanie wyemitowana już 25 maja o 20.00! 

To będzie bardzo bliskie spojrzenie na codzienne życie dziedzicznej księżniczki. [Księżniczka] daje wgląd w  swoją pracę, poznawanie ludzi i podróże po świecie. Księżniczka mówi sama co myśli i czuje. (...) Pojawi się również retrospekcja do edukacji księżniczki i spojrzymy wstecz na ślub z księciem Danielem" podaje telewizja TV4.

9 komentarzy

 1. Czy bedzie post o programie ? Jakies najciekawsze zdania ? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Popraw tytuł! Nie rozumiem jak można publikować teksty z błędami. To nie pierwszy raz. Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło, że poprawiłas tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio Victoria bardzo pracowicie,chyba wraca po urlopie macierzyńskim.
  W trzech przypadkach wyglądała świetnie.Trochę eksperymentuje z modą jak czerwone szpilki do granatowego garnituru,ale też pozostaje wierna klasyce jak kremowy komplet. To daje doskonałe połączenie.
  Już się nie mogę doczekać programów,zapowiadają się bardzo interesująca i pozwolą lepiej poznać księżniczkę. Szczególnie ciekawią mnie aspekty ślubu i po prostu zwyczajnego życia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Program z opisu wydaje się ciekawy. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

  OdpowiedzUsuń
 6. W programie TV nie ma tego programu z Victorią:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest, jest (tak dla pewności chodzi o szwedzki TV4, nie polski ;))

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.