Urodziny księcia Carla Philipa + nowe konto ksiażęcej pary na instagramie!

2018/05/13

Erika Gerdemark / kungahuset

Dzisiaj książę Carl Philip świętuje swoje urodziny, a w ramach wspaniałej niespodzianki dwór królewski upublicznił oficjalne konto na instagramie książęcej pary. Co ciekawe konto prowadzone jest od czerwca ubiegłego roku oraz jest na nim masa zdjęć rodziny! Poniżej zaledwie kilka zdjęć za pośrednictwem, których możecie zobaczyć ponad1 60 zdjęć udostępnionych na przestrzeni całego roku. Przy okazji możemy dowiedzieć sie jak wiele małżonkowie robią poza kamerami.  Obecnie książęca rodzina przebywa w RPA w ramach Project Playground. A już we wtorek nadarzy się okazja do zobaczenia książęcej pary oficjalnie! Bardzo się cieszę z tego konta na instagramie, potwierdziły się tym samym plotki o zabezpieczeniu kont dla innych członków rodziny królewskiej, może kolejni będą Victoria i Daniel?

Post udostępniony przez Prinsparet (@prinsparet)
Post udostępniony przez Prinsparet (@prinsparet)

Post udostępniony przez Prinsparet (@prinsparet)

5 komentarzy

 1. Ale mega pomysł z tym kontem! Uwielbiam Sofię i CP to moja ulubiona para, a zdjęcia z insta piękne

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł z tym instagramem, fajnie zobaczyć ich od innej strony, bardziej prywatnej. Oficjalne zdjęcie gdzie są we trójkę jest przepiękne, szkoda, że William z Kate nie opublikowali takiego zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż się zastanawiam ile jest perełek na prywatnym koncie Maddie, jak ma prawie 300 postów. Ahhh pewnie nigdy się nie dowiemy...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ ogromna dawka pięknych zdjęć.Nie mogłoby być lepszego prezentu dla fanów na urodziny księcia.Właśnie sobie uświadomiłam,że za rok Carl Philip skończy 40lat (!).

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna rodzinka,zdjęcia mega fajne ,a dzieciaki słodkie

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.