Carl Philip i Alexander odbierają drzewka bożonarodzeniowe

2018/12/17


Dzisiaj książę Carl Philip odebrał drzewka bożonarodzeniowe od Jägmästarprogrammet na Szwedzkim Uniwersytecie Nauk Rolniczych (SLU). Od końca 1960 roku, co roku SLU zapewnia Zamkowi Królewskiemu bożonarodzeniowe drzewka. Kungsgranen, bo tak na cześć szwedzkiego monarchy nazwano świerki, pierwotnie nazywano nordmannsgran.


Późnej książę Alexander dołączył do taty i obejrzał małą choinkę, którą otrzymał w prezencie od uniwersytetuNa poniższym filmiku możemy zobaczyć jak podekscytowany był mały książę z własnej choineczki.


Alex wyglądał uroczo w czapce Mikołaja i świątecznym sweterku z H&M nie uważacie?

Powinny pojawić się również zdjęcia z dzisiejszego posiedzenia zarządu Sophiahemmet w którym brała udział księżna Sofia.

11 komentarzy

 1. Alex jest takim radosnym i ciekawskim dzieckiem.Jest bardzo podobny do Sofii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu kochany, czy ktoś zauważył, jakie to dziecko jest okrągłe na buzi, straszne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest uroczy, nie mogę się napatrzeć na niego. Strasznie radosne i szczęśliwe dziecko

   Usuń
 3. Ale Alex już duży a mam ciagle w pamięci jego chrzciny

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy wiadomo jak będzie wyglądało jutrzejsze seminarium z okazji urodzin królowej? Panie założą długie suknie i tiary?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie tiary, ale możliwe, że długie sukienki. Tak jak w przypadku 70 urodzin. Cała uroczystość zostanie wyemitowana w telewizji 22 grudnia, jutro będzie można zobaczyć tylko przybycie SRK.

   Usuń
 5. Alex jest przesłodki, uwielbiam go!

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwe dziecko, dla mnie bardzo podobny do babci, mamy księżnej Sofii, ma pyziolki, normalna i urocza rzecz u dzieci, wspaniałe zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy wiadomo coś na temat obecności Maddie na posiedzeniu Szwedzkiej akademii czy jak się nazywa? Chyba 20 grudnia będzie jesli się nie mylę

  OdpowiedzUsuń
 8. Alex to wykapany tata z okresu dzieciństwa,piękne zdjęcia.Widać że dzieciaczek jest szczęśliwy, a z Carla Filipa wspaniały ojciec.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.