Świąteczna kartka od książęcej pary

2018/12/24


Książę Carl Philip i księżna Sofia udostępnili zdjęcie tegorocznej kartki świąteczne rozsyłaniej do partnerów fundacji książęcej pary, współpracowników, partnerów charytatywnych oraz najbliższych przyjaciół i rodziny. 


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wam wszystkich Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

13 komentarzy

 1. Weosłych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna,szczęśliwa,pełna rodzina :)
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Weosłych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Albina.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie macie przypuszczenia dla dzieckiem rodziny królewskiej bo ja nie przewiduje żadnych ciąż już w tym pokoleniu a wy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę, że CP i Sofia niedługo będą mieli jeszcze jedno dziecko, a Maddie za kilka lat urodzi czwarte. Pamiętam jak w jednym z wywiadów Chris powiedział, że chcą mieć trójkę albo czwórkę dzieci.

   Usuń
  2. Ja podejrzewam jedno u Sofii na 60% i jedno u Maddie na 30%.

   Usuń
 5. czy można gdzieś obejrzeć Året med Kungafamiljen 2018?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na stronie internetowej SVT

   Usuń
  2. Marleno, zrobisz post, w którym przetłumaczysz fragmenty wywiadu Sofii z Aret med Kungafamiljen? Wydaje się bardzo fajny, ale chciałabym zrozumieć co mówią.

   Usuń
  3. Postaram się dodać taki post w najbliższych dniach.

   Usuń
 6. Czy wiadomo czemu w tym roku Carl i Sofia nie byli na koncercie Christmas in Vasastan i 20 grudnia na gali?

  OdpowiedzUsuń
 7. Marlenko będziesz w przyszłym już roku robiła taki post jak poprzednio ile księżne wydały na ubrania w 2017r i tak dalej? Tamten post bardzo mi się podoba, od czasu do czasu na niego zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.