Dumny tata w szpitalu + nowe stare zdjęcie

2015/06/16Z samego rana szwedzki expressen spotkał pod szpitalem uśmiechniętego Chris'a O'Neill.

Na pytanie o samopoczucie odpowiedział "zmęczony, ale szczęśliwy". Przyznał także, że jego nowo-narodziny synek jest uroczy. Szczęśliwy mąż księżniczki uśmiechał się tak ostatni raz do kamer po narodzinach księżniczki Leonore.


Szwedzkie media są przekonane, że najmłodszy członek rodziny będzie nosił imię Paul. Możliwe, że jeszcze dzisiaj dowiemy się oficjalnie jak będzie nazywał się mały książę.

Kolejne doniesienia mówią o pierwszym zdjęciu księcia, które może pojawić się jeszcze dzisiaj, a wykonać ma je (tak jak przy narodzinach Leonore) dumny tata.

***Na tumblr pojawiło się nowe zdjęcie rodziny książęcej wykonane podczas spaceru w czasie zimy. Czyż nie są uroczy?:)

21 komentarzy

 1. Aż się sama twarz cieszy jak widzi się taak szczęśliwego tatusia ;) jak dla mnie to, że Chris nie został księciem to dowód na to, że jemu to nie potrzebne, bo i taak bardzo kocha swoją żone i dzieci i jest spełniony w swojej pracy, co daje mu satysfakcję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby tak było. Ten durny był facet Madeleine pewnie by wziął tytuł, ulizany goguś, także dobrze, że znalazła kogoś innego i mniej interesownego.

   Chris widać szczęśliwy, ale czytałam, że "dziecko może zazegnać kryzys małżeński"... coś wiadomo na ten temat? - nigdy się wprawdzie nie dowiemy 100% prawdy, ale może ktoś też coś czytał.

   Usuń
  2. Takie plotki musiały się pojawić, byłoby wręcz dziwne, gdyby ich nie było. Wszystko dlatego, że Chris przeprowadził się do Londynu aby pracować. Osobiście wątpię, że to prawda, prasa lubi tworzyć takie rewelacje :)

   Usuń
  3. To pewnie plotki, w ktore nie warto wierzyc ot co :))))

   Usuń
  4. Też wątpie, ale wyglądało to nieciekawie jak on tam a żona z córeczką i jeszcze w drugiej ciąży tutaj. Ale zrozumiały, że chce pracować, by móc utrzymać żonę i dzieci i w sumie przy tych plotkach o tych podatkach niezapłaconych czy co to tam dokładnie jeszcze było widać, że się facet "stara".

   Trochę się np obawiałam, że pojawią się jakieś zdjęcia, że niby z jakimiś babami romansuje, ale w Londynie Chris ma święty spokój od tabloidów ze Szwecji.

   Usuń
 2. Super by było, jakby dzisiaj się pojawiło zdjęcie i jakbyśmy znali imię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem jak najbardziej za, mniej nerwów związanych z oczekiwaniem i domysłami :)

   Usuń
 3. Skoro dziś spotkanie z rządem, i to chyba na prędce zorganizowane, bo król ma podobno dziś aż dwa spotkania w tym audiencje, to pewnie wieczorem poznamy imię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Imiona są podawane w trakcie spotkania z rządem. Na,razie,cisza co do godziny, po narodzinach Leonore podano dokładną datę, chyba 15.00 juz nie pamiętam. Tak czy inaczej możliw, że dzisiaj,nie,będzie bo nie podano godziny spotkania z rządem, a na nim zawsze są media i telewizja transmituje na żywo odczytanie imion przez króla.

   Usuń
 4. Ja również uważam,że to tylko plotki wydaje mi się że Chris i księżniczka Madeleine tworzą zgraną parę.Wbrew plotką które krążą są bardzo pracowici ale nie koniecznie na pokaz bo obydwoje unikają mediów.Ja już nie mogę się doczekać zdjęć małego księcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz pozostaje nam czekać... z chwilę pewnie usłyszymy armaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wreszcie jakaś oficjalna informacja, imiona poznamy najpóźniej jutro. Riksdag rozpoczyna jutro "letnią przerwę" i przed jej rozpoczęciem król musi się spotkać z rządem powiadomić o narodzinach księcia i przy tej okazji podać jego imiona i tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://nocoty.pl/title,Ksiezniczka-Madeleine-urodzila,wid,17637250,wiadomosc.html?ticaid=6150e4

  OdpowiedzUsuń
 8. http://plejada.onet.pl/newsy/ksiezniczka-madeleine-urodzila-drugie-dziecko/hkmvp5

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie, że mają chłopca. Pierwszy wnuk. A super by było, gdyby ktoś z szwedzkiej rodziny królewskiej miał blizniaki:-) Np. W Belgii jest dwóch chłopców( dzieci brata, króla Filipa) no i my mamy 2 parę mieszaną w Danii oraz w Monaco. Kogo typujecie teraz? :-) Zabawa z przymrużeniem oka:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba jutro o 17 będzie spotkanie z rządem i wtedy podadzą imię i tytuł Maluszka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) dzisiaj podobnież został zarejestrowany a jutro około 17.00 król ogłosi imiona i pełen tytuł :)

   Usuń
  2. Z kolei pojutrze o 11.00 odbędzie się Te Deum z,okazji narodzin i najprawdopodobniej zobaczymy cała rodzinę (oczywiście pomijając Madde i nową parę książęcą) możliwe, że będzie też Estelle :)

   Usuń
 11. Miło widzieć tak szczęśliwego Chrisa ;) Już się nie mogę doczekać kiedy ogłoszą imiona!

  OdpowiedzUsuń
 12. Moze carlowi urodza sie bliznieta?

  OdpowiedzUsuń
 13. http://szwecja.net/

  fragment

  "Dwoje nowych książąt w dwa dni
  W błyskawicznym tempie rozrasta się szwedzka rodzina królewska"

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.