Prins Carl Philip & Sofia - program o parze książęcej

2015/06/01


W sieci pojawił się pierwsze screeny z programu o księciu Carlu Philipie i Sofii Hellqvist.Nie znałem magii miłości, zanim poznałem Sofię. Ale potem spotkałem ją i naprawdę czuję jak miłość może zmienić człowieka - książę Carl Philip


Dzieci są wspaniałe, ale będziemy wszystko robić krok po kroku

W mojej nowej roli jako księżniczki, widzę możliwości do skupienia się na ważnych sprawach w społeczeństwie. Wiele ludzi i rzeczy, może skorzystać z mojej nowej roli, na przykład, rozpoczęliśmy działalność fundacji, której celem jest wspieranie dzieci i młodzieży.

Kawałek programu znajdziecie tutaj i tutajPozostaje czekać na więcej zdjęć i treść programu. 

Widzieliście zaktualizowaną listę gości na pasku bocznym po lewej stronie ? aż trudno w to uwierzyć :) 

21 komentarzy

 1. Letizia i Felipe to naprawde zaskoczenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Spodziewałaś się, że ich nie będzie?

   Usuń
  2. Raczej nikt nie spodziewał się monarchów panujących na ślubie (oczywiście pomijając królową Małgorzatę II - matkę chrzestną Carla). Głowy państw - królowie i królowe pojawiają się zazwyczaj tylko na ślubach Następców Tronu :)

   Usuń
  3. Oczywiście, że się nie spodziewałam, bo trudno było się spodziewać ich skoro po pierwsze nie byli na ślubie Maddeleine, a po drugie raczej stronią od takich "wizyt".

   Usuń
  4. A myślicie, że z monarchii zdetronizowanych ktoś będzie? np. z Grecji, Rumunii?:)

   Usuń
  5. Na ślubie Madde i Chris'a były wszystkie dzieci greckiej pary królewskiej, wiec całkiem możliwe,że pojawią się także na ślubie Carla i Sofii :) co do Rumunii sama nie wiem ;)

   Usuń
 2. To zapowiada się wielkie wydarzenie towarzyskie, im więcej ważnych gości tym dla nas lepiej, już zacieram ręce na myśl o kreacjach pań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby z Holandii nikogo nie było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jeszcze nie pełna lista :) to tylko te dwory panujące, które potwierdził swoją obecność, dopiero w tym tygodniu inne RK zaczną informować o obecności na ślubie :) musimy na to jeszcze trochę poczekać. Prawdopodobnie do ostatniej chwili nie dowiemy się, czy ktoś będzie z Monako, dwór książęcy nie publikuje oficjalnej agendy, możemy tylko liczyć na oficjalne oświadczenie szwedzkiego dworu królewskiego (pełną listę gości) na dzień / dwa przed ślubem.

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o Holandię to Máximy nie będzie na 99,9%. Ogólnie jestem zaskoczona obecnością Felipe, Letizii i Mathilde na ślubie, bo zupełnie się ich nie spodziewałam :o

   Usuń
  3. Tak, sprawdziłam kalendarz Maximy i na 13 czerwca ma zaplanowane spotkanie.

   Usuń
 4. Zawsze mnie to ciekawi, że oni się mimo wielkich środków bezpieczeństwa i zapewne zamknięcia przestrzeni powietrznej nad zamkiem, kościołem etc. na ten czas ślubu, wesela, celem ochrony, oni się wszyscy nie boją. Strona bezpieczeństwa musi być perfekcyjnie przygotowana na kazdej tego typu uroczystości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sofia pięknie wyglądała w tym programie z tego co widać po animkach. Błagam tylko! Niech nie ubiera sukienek z takimi rękawami jak te w pomarańczowej! Strasznie dodają jej kg a to jej niepotrzebne.
  P.S. Ależ CP jej okazuje czułość - naprawdę aż miło popatrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Patrząc na listę gości aż mi przykro że na ślubie Madeleine tak wiele gości odmówiło swoją obecność a Carl nie jest następcą a zjawią się prawie wszyscy.A co do Carla Filipa zmieniałam zdanie myślałam że jest nie tylko przystojny ale także sympatycznym facetem ale okazało że tak nie jest!Jak można zmarnować 10 lat życia tak fajnej dziewczynie jaką jest jego była Emma mówiąc że przed Sofią nie zaznał miłości i jak teraz się czuje to słysząc.Emma znalazła swoją miłość ma męża i dwóch synów ale jeśli jej nie kochał to niepotrzebnie zawracał jej w głowie.Zachował się jak egoista nie chciałabym mieć takiego egoistę za chłopaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz najpierw poznać dokładne informacje, a późnej wyrażać "przykrość". Goście nie odmówili tylko po prostu NIE zostali zaproszeni na ślub. Bo:
   1. Madeleine jest najdalej w sukcesji do tronu i nigdy nie będzie królową oraz ona,po prostu nie chciała wielu gości na ślubie i koronowanych głów.
   2. Chciała zachować jak najwięcej prywatności i jak sama przyznała, najlepiej jakby slub był prywatny bez kamer i blasku fleszy (bez transmisji).
   3. Wobec Carla nadal są pewne oczekiwania ze strony Szwedów, jako, że po urodzeniu był następcą tronu i w przypadku śmierci króla i jego następcy (czyli Victorii) sprawowałby regencje, aż do osiągnięcia pełnoletności przez Estelle.
   5. Carl jest uwielbiany w Szwecji, wielu nadal postrzega go jako prawowitego następcę i uważa, że on powinien zostać królem.
   6. Sofia została zaakceptowana w Szwecji i nie wzbudza już kontrowersji, a Szwedzi cieszą się na ślub.
   7. Szwedzi byli zawiedzeni po ślubie Madde i Chris'a, kiedy to bardzo ograniczono obecność prasy, a przecież to podatnicy za wszystko zapłacili. Dlatego teraz rodzina królewska zgodziła,się pokazać więcej i Carl Philip oraz Sofia są bardziej otwarci i nie mają takich oporów przed prasą jak Madeleine i Christopher. Tym razem za takie same koszta otrzymają wiele więcej ( ślub będzie kosztował tyle samo co ślub w 2013 roku, zostanie jednak bardziej upubliczniony).

   Usuń
  2. Zgadza się Carl Philip i Sofia (w szczególności Sofia)jest bardziej otwarta na prasę ona by się nie odnalazła na tak skromnej uroczystości jaką miała Madeleine.Czytałam komentarze jakie dodali Szwedzi po wypowiedzi Carla i dużo negatywnych było na temat Sofii i tego jak się pcha do udzielania wywiadów a równocześnie piszą jaką wspaniałą osobą jest Emma która zawsze pozostawała w cieniu rodziny królewskiej i że dla nich prawdziwą księżniczką jest Emma a nie Sofia.

   Usuń
  3. Możesz podać link? Niestety nie znalazłam takich komentarzy na żadnych, wiarygodnych stronach, które regularnie odwiedzam :)

   Usuń
  4. Nie rozumiem trochę hejtu wypowiedzi Carla. Owszem był z Emmą wiele lat, ale z jakiegoś powodu się rozstali i nie czuł się nigdy tak przy niej jak czuje się teraz przy Sofii. Też miałam faceta przez 7 lat i co? - Nasze drogi się rozeszły, choć nie było przyjemnie (nie wiem jak było w przypadku E i CP) to każde poszło w swoją stronę i jest w związkach a ja też teraz czuje się zupełnie inaczej niż wtedy, raz, że dojrzalsza, dwa: po prostu to inny człowiek i inaczej z nim jest, lepiej się dogadujemy. Nie rozumiem więc tej krytyki i oburzenia. CP nie chciał zapewne obrazić byłej dziewczyny, ale wyznał co czuje teraz. Ona tez ułożyła sobie życie więc chyba też wcześniej nie zaznała miłości takiej jak teraz czuje. Proste. A pismaki nie powinny były od razu do niej biec, bo i po co? Skąd Szwedzi mogą wiedzieć jaką Emma byłaby Księżną? Nie wiedzą tego, owszem była "z boku", ale kto wie czy teraz nie byłoby powtórki z rozrywki w postaci ślubu takiego jak Madeleine skoro się przyjaźnią. Także nie wiadomo i po co takie "co by było". Ludzie nigdy się nie dowiedzą jaka by była i powinny się skupić na Sofii, która póki co bardzo się stara i chce coś robić, pracować dla Szwecji, co mówi sama i co powiedziała sama Królowa.
   Niektórzy piszą, że Sofia się pcha do mediów, ja ostatnio tak tego nie odbieram. Od kiedy jest zapraszana na uroczystości jest jej więcej. Nie sądzę by specjalnie zabiegała o zainteresowanie, chyba, że chodzi o jej projekt charytatywny. Jak szła na uroczystości czy ślub Victorii i każdemu robiono zdjęcia i wołali do niej po imieniu - mówię o fotoreporterach, którzy zapewne do innych, szczególnie tych koronowanych głów nie mogą sobie pozwolić na coś takiego - to stanęła do zdjęcia, to samo na chrzcinach, zapytana o Królową coś zawsze miło odpowiada, ale bez szczegółów. Tak jak robi to Victoria czy Daniel. Zdawkowa odpowiedź, tyle o ile i prasa coś tam się dowie.
   Teraz podczas tych wywiadów jak tak patrzę na to co tutaj i na innych portalach to widzę dosyć stremowaną dziewczynę, która uważa na to co mówi.

   Usuń
 7. Wspaniała z,nich para, aż miło zobaczyć. Carl za sprawą Sofii naprawdę się zmienił, widać doamentralna różnice porównując go teraz a na przykład pięć, sześć lat temu. Stał się na prawdę o wiele bardziej pewny siebie :) już nie mogę się doczekać ślubu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Swietnie, że tacy goście przybędą

  OdpowiedzUsuń
 9. Aż miło popatrzeć na ten fragment na którym spacerują :)
  Ja również się cieszę, że zobaczymy Letizię

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.