Księżniczka Victoria i książę Albert na "Reconnecting Humanity and the Sea"

2017/06/08Księżniczka Victoria przybyła wczoraj do Nowego Jorku, gdzie dzisiaj rozpocznie trwające dwa dni spotkania jako ambasadorka ONZ. W środę niespodziewanie dołączyła do księcia Alberta z Monako podczas przyjęcia i otwarcia "Reconnecting Humanity and the Sea" w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku.


Dzisiaj i jutro Victoria weźmie udział w konferencji ONZ na temat Oceanów.

15 komentarzy

 1. Victoria wygląda niesamowicie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluzka piękna ale odsloniete ramiona moim zdaniem nie na konferencję, prędzej na wieczór z kolacją po konferencji ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak napisałam konferencja jest dzisiaj i jutro, to spotkanie miało miejsce w środę wieczorem i miało charakter przyjęcia, wyraźnie napisałam o tym poście :)

   Usuń
  2. Chyba ze tak :-D

   Usuń
 3. Witam,
  księżniczka wygląda tak radośnie. Świetnie, że miała okazję spotkać się z księciem Albertem.
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 4. Okropna stylizacja Victorii , na taką uroczystość gołe ramiona ....wygląda jak cygańska tancerka na festiwalu Romów w Ciechocinku !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak miała się ubrać na wieczorne przyjęcie? W biznesowy garnitur? Moim zdaniem przepięknie, modnie i te ramiona, tylko pozazdrościć takie idealnej figury.

   Usuń
  2. Mam podobne zdanie do Anonimowego z 8 czerwca z 12:46. Moim zdaniem taka stylizacja nadaje się na kolację z mężem w wakacyjnym kurorcie, a nie na taką oficjalną kolację.

   Usuń
 5. Pięknie wygląda, idealna stylizacja na wieczorne przyjęcie. Ostatnio styl Victorii mnie zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się, że wygląda pięknie, ale chyba nie adekwatnie do sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie też. Świetnie,że zupełnie odmieniła spódnicę wybraną na spotkania w czasie wizyty Mary i Frederika w wieczorową kreację przez zestawienie z modną bluzką. Pięknie wygląda w odsłoniętych ramionach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Victoria jak zwykle prezentuje się przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Napiszesz te dokladne info na temat ur Vic, chyba że już je zamieściłaś w dawnym poście

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie informacje były już podawane wcześniej w postach, a te najważniejsze są cały czas na pasku bocznym. W miarę pojawiania się nowych informacji będą posty. Po zakończeniu wizyty w Nowym Jorku pojawi się na pewno jeden bardziej skierowany na kolejny program o Victorii, który będzie emitowany w lipcu.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.