Aktualizacja: Wieczorne uroczystości z okazji święta Narodowego

2017/06/06


Niedługo po godzinie 18.00 rodzina królewska zebrała się na dziedzińcu Zamku Królewskiego, aby wziąć udział w paradzie ulicami Sztokholmu. Oprócz księżniczki Estelle, która tradycyjne wzięła udział w paradzie na miejscu był również książę Oscar, a także rodzince księcia Daniela, Ewa i Olle Westling. To z nimi Estelle i Oscar spędzili większość dzisiejszego dnia, a następnie państwo Westling zostali zaproszeni na obiad z rodziną królewską i najprawdopodobniej wieczorny bankiet.

W paradzie ulicami miasta przejechała para królewska, księżniczka Victoria i książę Daniel wraz z córeczką, księżniczką Estelle, książę Carl Philip i księżna Sofia oraz księżniczka Madeleine i Christopher O'Neill.

Około 18.30 rodzina królewska dotarła do Skansen na koncert z okazji Święta Narodowego. Możemy go zobaczyć online tutaj - KLIK. Po tym rodzina królewska wróciła na Zamek Królewski, gdzie wydano bankiet dla członków rządu i wybranych gości. Członkowie rodziny za pozowali do rodzinnej fotografii, a następnie powitali gości.


Dwór królewski za pośrednictwem Instagrama udostępnił zdjęcie rodziny wraz z członkami GEN-PEP organizacji stworzonej przez księżniczkę Victorię i księcia Daniela. Z kolei Madeleine podzieliła się na swoim Facebooku zdjęciem z mężem zrobionym na chwilę przed paradą.

kungahuset instagram

23 komentarze

 1. Nie mogę się doczekać :):):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma jeszcze relacji czy jest zły link .?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też ten link żadnej relacji nie wyświetla.

   Usuń
 3. zastanawiam się czy królowa była na pogrzebie Rogera Moore'a, albo jego domniemywana córka księżniczka Madeleine...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, dotarłaś do jakiś nowych rewelacji? Madeleine jest tak podobna do ojca, że niestety w przedbiegach takie informacje odpadają. Królowa spotkała Rogera Moora po raz pierwszy około 1984 roku :) Maddie już dawno była na świecie. Musicie się nauczyć oddzielać plotki od zwyczajnych bredni. Nikt z rodziny królewskiej nie był na pogrzebie ponieważ nie przyjaźnili się z nim, jedynie Lilian przyjaźniła się z Moorem przez wiele lat, tylko z tego powodu królowa miała okazję spotkać go prawdopodobnie 4 razy w swoim życiu. W trakcie pogrzebu para królewska była w podróży.

   Usuń
  2. ale Moore i król są do siebie podobni :)

   Usuń
  3. Czy ja wiem, moim zdaniem nie ;) Roger Moore był przystojniejszy, przynajmniej za młodu. W końcu James Bond :D

   Usuń
  4. Ja w ogóle nie słyszałam o tych plotkach :) ze niby mieli romans i Maddie jest jego córką? Kiedy to niby wymyślili ?

   Usuń
 4. ile lat miała Estelle jak pierwszy raz brała udział w paradzie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Estelle jak zawsze urocza i uśmiechnięta. Sofia bardzo ładnie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 6. Te nakrycia głowy wyglądają zabawnie kojarzą mi się z zakonnicą z filmów o Żandarmie z St Tropez :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Wianek na głowie Estelle jest uroczy mam nadzieję że gdy jej brat i kuzyni będą starsi dołączą do niej na paradzie może nawet będzie oddzielny powóz dla młodego pokolenia :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Sofia ma bardzo duży brzuch... Nie jest czasami w ciąży?
  Jeśli jest to może jestem jakaś zacofania i niepoinformowana 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwór ogłosił to w marcu, polecam zajrzeć do archiwum :)

   Usuń
  2. Dzięki 😂😂😂 Trafiłam tu mniej więcej w połowie kwietnia i jeszcze się za bardzo nie orientuje 😂 Dziękuję za szybką odpowiedź ;)

   Usuń
 9. Piękna uroczystość. Wspaniale było zobaczyć całą rodzinę- szczególnie uroczą Estelle,promienną Sofię w ciąży,po dłuższej nieobecności Maddie i uśmiechniętego Chrisa :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Estelle wygląda uroczo w tym wianku

  OdpowiedzUsuń
 11. -wspaniała uroczystość ,z pewnością w przyszłym roku się tam wybiorę bo w tym niestety się nie udało,fajnie będzie zobaczyć tę paradę na żywo,uwielbiam tę rodzinkę królewską.

  OdpowiedzUsuń
 12. Leonore nadal mus dawać rodzicom się we znaki, że i w tym roku nie byli wstanie zabrać jej do powozu :/ Szkoda, a przecież oboje z bratem mają tytuły, więc nie byłoby nic złego w tym, gdyby się pojawili.
  P.S. Ne jest to "wjazd" na Madeleine, a cała prawda.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.