Księżniczka Victoria w Teatrze Dramatycznym

2017/06/13


Dzisiaj rano księżniczka Victoria przybyła do Teatru Dramatycznego w Sztokholmie, aby wziąć udział w prezentacji rządowego raportu dla ONZ na temat realizacji programu Agendy 2030.


Księżniczka Victoria jest specjalnym ambasadorem Organizacji Narodów Zjednoczonych dla realizacji programu Agenda 2030. Przedstawiony podczas dzisiejszego spotkania raport powstał w ścisłej współpracy z agencjami rządowymi, samorządowymi, organizacjami społeczeństwa obywatelskiego, środowisk biznesu, związków zawodowych i uniwersytetów.Victoria miała na sobie nową sukienkę niezidentyfikowanej marki oraz torebkę i buty od Malene Birger.

6 komentarzy

 1. Ładna sukienka, ale mam wrażenie, że Victoria jakoś staro na twarzy wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może zmęczona. W końcu bierze ostatnio na siebie dużo obowiązków, do takich spotkań związanych z jej rolą ambasadora ONZ musi się przygotować rzetelnie,a w domu dwójka dzieci-ciekawskich,pełnych życia, nie do zatrzymania:)
  Kolor perfekcyjny dla Vic i także taki krój jest dla niej najlepszy-prosty, klasyczny z zdobnym marszczeniem, które ukrywa niedoskonałości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam wrażenie, że tych obowiązków nie ma ostatnio tak dużo.

   Usuń
  2. Musicie zauważyć drobną różnicę w SRK i chyba zrozumieć fakt, że ich praca to nie tylko wyjścia publiczne. Praca Rodziny Królewskiej w Szwecji i wielu innych zaczyna się tak naprawdę za biurkiem na Zamku Królewskim. Victoria ma takie same obowiązki nieprzerwanie od 20 lat, codziennie od poniedziałku do piątku od rana do popołudnia. Tak jak i reszta rodziny pracuje na Zamki Królewskim i nie ma czegoś takiego w tym miesiącu!am mniej obowiązki, a w tym więcej, każdego miesiąca ma ich tyle samo. Każda podróż i każde wyjście wymaga przygotowania, szczególnie takie jak odbywa Victoria czyli konferencje w których bierze czynny udział. To publiczne wyjście to jedynie malutka cząstka pracy Victorii i tak naprawdę każdego royalsa.

   Usuń
 3. Jeszcze jedno pytanie.Czy śluby są z pieniędzy państwowych?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.