Aktualizacja: Książęca para z dziećmi w Ockelbo + więcej

2018/01/25Dzisiaj nadszedł szczególny dzień, o 17:00 książę Daniel przybył ze swoją drużyną do Ockelbo, aby zagrać mecz hokeja na lodzie. W garniturze z torbą sportową wysiadł uśmiechnięty z autobusu i szybkim krokiem przeszedł do szatni, aby przygotować się  do meczu.

Niedługo do  Ugglebo Arena dotrze księżniczka Victoria, która na trybunach będzie oglądała mecz z udziałem męża. Ceremonia otwarcia hali rozpocznie się o 18:00, a mecz o 18:30. Tak więc zaglądajcie na bloga :)

Tak jak przypuszczałam, Victoria zabrała na mecz dzieci! Razem z nimi na miejscu są rodzice i siostra księcia Daniela z córkami.

---

Wczoraj książęca para spotkała się z zarządem fundacji pary książęcej, a następnie z zarządem kolejnej swojej organizacji - Generation Pep. Spotkania miały charakter roboczy, nie znane są szczegóły rozmów.

8 komentarzy

 1. Cudowne,rodzinne spotkanie,dzięki którymi mogą pomóc innym.Oscar jest taki słodki w swojej powadze,gdy mama go całuje: )

  OdpowiedzUsuń
 2. "Prince Carl Philip and Princess Sofia will not be participating in the Duke and Duchess of Cambridge's visit to Sweden next week. They are on vacation in South Africa".

  Szkoda. Liczyłam na to, że zobaczę Sofię i Kate razem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może odpowiedź CP na zachowanie księstwa Cambridge na olimpiadzie w Londynie w stosunku do niego i księcia Daniela.

   Usuń
  2. A jak sie wtedy zachowywali?

   Usuń
  3. CP z Danielem podeszli, żeby się z nimi przywitać. Tamci udali, że ich nie widzą nie podnosząc się z miejsc. Z tego co pamiętam rękę podał im tylko książę Harry.

   Usuń
 3. Fajnie, że pojawili się Estelle i Oscar

  OdpowiedzUsuń
 4. Książę Daniel, jaki uśmiechnięty! Widać, że bardzo się cieszy na udział w meczu hokeja. Fantastycznie, że księżniczka Victoria zabrała dzieci, aby kibicować księciu Danielowi. To musiało być ogromne przeżycie dla całej rodziny.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna inicjatywa księcia Daniela :) interesuje my się głównie księżniczami a tu książę też wykonuje kawał dobrej roboty :) fajnie że wspierały go Victoria z dziećmi

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.