Sofia i Carl Philip w RPA

2018/01/22

 
svenskfotboll.se

W ubiegłym tygodniu Sofia i Carl Philip z dziećmi udali się do Republiki Południowej Afryki. Jak podała rzeczniczka dworu podróż ma charakter prywatny i wiąże się z obowiązkami księżnej wobec Project Playground.

W niedzielę książęca para została zauważona na meczu piłki nożnej kobiet pomiędzy RPA a Szwecją. Po meczu małżonkowie spotkali się z zawodniczkami. Sofia zabrała ze sobą na mecz grupę podopiecznych Project Playground, którzy w prezencie od drużyn Szwecji i RPA otrzymali koszulki z autografami.

Nie wiadomo na jak długo książęca para poleciała do Republiki Południowej Afryki. Na tą chwilę najbliższe spotkanie przewidziane w oficjalnej agendzie zapowiadane jest na 15 lutego dla księcia Carla Philipa. Możliwe jednak, że książęca para wróci do Szwecji w związku z oficjalną wizytą księcia i księżnej Cambridge w Szwecji. Na razie ich obecność podczas oficjalnego lunchu stoi pod znakiem zapytania.

4 komentarze

 1. Oooo, a ja myślałam, że to stare zdjęcia.
  W zeszłym tygodniu była Gala Sportu, bankiet na cześć prezydenta Islandii i wręczenie dyplomów Sophiahemmets, a oni znaleźli jeszcze czas na podróż do RPA. Chciałabym mieć tak dobrze zorganizowany kalendarz jak para książęca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy wrócą do końca stycznia do Szwecji, byłoby super

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję że para książęca wróci do Szwecji na wizytę Williama i Kate
  Dobrze że Sofia nadal angażuje się w Projekt Playground pomysł zabrania dzieci na mecz świetny
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to jest wspaniałe, że księżna i książę tak się angażują w Project Playground.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.