Książę Nicolas uczy się jeździć konno

2018/03/24

Princess Madeleine Instagram

Księżniczka Madeleine podzieliła się dzisiaj na Instagramie nowymi zdjęciami swojego synka. Okazuje się, że książę Nicolas, śladem starszej siostry, uczy się już jeździć konno. Madeleine zrobiła urocze zdjęcia chłopca na kucyku w królewskich stajniach znajdujących się zaledwie kilka kroków od apartamentu rodziny.

Princess Madeleine Instagram

Księżniczka Madeleine chce od samego początku zaszczepić w swoich dzieciach miłość do koni. Ona sama od wczesnego dzieciństwa jeździła konno i anonimowo brała udział w zawodach jeździeckich.
Razem z mamą i starszym bratem królewskie stajnie po raz pierwszy odwiedziła również księżniczka Adrienne.

6 komentarzy

 1. Co tydzień nowe zdjęcia Adriene !
  Cudownie,że rodzina spędza ten czas w Szwecji aktywnie,a Maddie stara się przekazać swoje pasje dzieciom. Na pewno takie lekcje jazdy konnej mogą stać się ich pięknymi wspomnieniami z Szwecji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nicolas jaki uroczy

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale, że Maddie założyła konto na ig i dzieli się takimi uroczymi zdjęciami

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale że księżniczka dzieli się z nami zdjęciami swojej rodziny ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. A co to za miejsce? Wygląda jak ogromna hala! Mój tata to producent hal namiotowych i często wykonuje takie na specjalne zamówienie dla stadnin. Mogłabyś pokazać jak to wygląda z zewnątrz? :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda już jak profesjonalistka :D Akcesoria jeździeckie pierwsza klasa i super ujęcia

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.