Victoria i Daniel złożą oficjalną wizytę w Polsce - Prima Aprilis

2018/04/01

Dwór królewski potwierdził, że księżniczka Victoria i książę Daniel odwiedzą Nasz kraj! Dokładny plan, termin wizyty i miejsca jakie zobaczą nie są jeszcze znane.

Jak to jest z wizytą naprawdę? Bardzo prawdopodobne, że Victoria i Daniel będą w Polsce w listopadzie. Nie będzie to jednak wizyta oficjalna. Tylko obecność podczas uroczystości. Wizyta oficjalna jest zgola inna i wspaniale byłoby gdyby książęca para złożyła takaw Polsce.

***

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wspaniałego czasu spędzonego w gronie najbliższych! Wracam do Was we wtorek, wtedy też odpowiem na komentarze z pytaniami jakie zadaliście pod ostatnimi postami. 

10 komentarzy

 1. Mam wielką nadzieję na przynajmniej dwudniową wizytę, teraz pozostaje nam tylko czekać na dokładniejsze informacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O matko, faktycznie przecież jest Prima Aprillis! Tak czy inaczej, jak dla mnie wizyta Vic i Daniela w Polsce w tym roku jest bardzo prawdopodobna, więc myślę, że jej potwierdzenie jest tylko kwestią czasu

   Usuń
 2. Jeśli do żart na Prima aprilis to muszę przyznać, że udany:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda,że to prima aprilis,ale może akurat doczekamy się w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy Vic i Daniel nie mają odwiedzić Polski w listopadzie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości? 😉 Ziarno prawdy jest,ale cóż

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie do końca mógł być żart na 1 kwietnia. Trzeba pamiętać, że Polska i kraje nadbałtyckiej obchodzą w tym roku 100-lecie odzyskania niepodległości. A Vic i Daniel zapowiedzieli już swoją obecność na Litwie, Łotwie i w Estonii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie na nowo powstałego bloga.
  https://danishroyalfamily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.